Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Oprawa
Częstotliwość wydania
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Język
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Wykroje i robótki

Prasa z wzorami i wykrojami może przypaść do gustu między innymi miłośniczkom szycia i robótek ręcznych. Gazeta z wykrojami zawiera na przykład propozycje jak samodzielnie uszyć płaszcz lub wykonać ozdobę lub dekorację do domu.

Czasopisma krawieckie

Gazety z wykrojami zawierają m.in. porady i prezentacje dotyczące technik krojenia, poprawnego zdejmowania miary czy doboru właściwego materiału. Z propozycji wzorów i wykrojów dostępnych na łamach magazynów krawieckich skorzystać mogą zarówno początkujące i doświadczone krawcowe. W prasie z wykrojami znaleźć można między innymi wykroje eleganckich sukienek, spodni czy swetrów. Na łamach niektórych czasopism z wzorami i wykrojami np. z serii Burda zamieszczane są kolekcje do samodzielnego uszycia.

Prasa z robótkami – czasopisma robótkowe  

Prasa z robótkami zawiera między innymi praktyczne techniczne wskazówki dotyczące różnych rodzajów haftów, jak na przykład wzory do haftu krzyżykowego. Można w niej znaleźć wskazówki, a nawet dokładne instrukcje, w  jaki sposób zaprojektować i wykonać oryginalne ozdoby na różne okazje, jak na przykład Święta Bożego Narodzenia czy Walentynki. Na łamach prasy z robótkami spotkać można wzory projektów o różnym stopniu trudności i zaawansowania w przedstawianej technice.

Wykroje i robótki – jakie czasopisma są w sprzedaży?

W naszej ofercie czasopism krawieckich i robótkowych znajdują się między innymi Burda, Kram z robótkami, Wzory i wykroje, Sabrina, Igłą Malowane, Szydełkowanie, Anna Specjalna, Handmade Magazyn i Moje Dekoracje. Prasa z robótkami dostępna jest również w kilku językach obcych,  jak na przykład angielski, włoski, francuski, hiszpański, niemiecki czy holenderski. Wśród  zagranicznych  czasopism z wykrojami są na przykład Annika, La mia Boutique, Just Cross Stitch Special, Kreuzstich Motive, The Knitter oraz Haekeln Das Maschenmagazin.

Różne wykroje i wzory pokazane na łamach czasopism mogą stanowić inspirację lub poradę między innymi dla początkujących oraz dla doświadczonych miłośników robótek ręcznych. Sprawdź naszą ofertę prasy z wykrojami i robótkami i zobacz, czy znajdziesz gazetę dla siebie.

więcej