Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Książki sensacyjne

Dramatyczne zwroty akcji, błyskawiczne, nagłe zmiany i narastające napięcie – jeśli można krótko opisać, jak wygląda przygoda z powieścią sensacyjną, to tak będzie prawdopodobnie najkrócej. Książki z wartką akcją po prostu nie dają odpocząć czytelnikowi. Przy dobrej lekturze, nie będziemy mogli powiedzieć sobie stop i zaprzestać wertowania kolejnych stron! Powieść sensacyjna często ma w sobie wiele elementów kryminału czy thrillera, zatem często jest to lektura zapewniająca prawdziwy rollercoaster emocjonalny.

Bogata oferta książek z akcją

W tej kategorii znajdziesz nowości, a także bestsellery i klasyczne książki sensacyjne – wszystkie w atrakcyjnych cenach. Frederick Forsyth, John Grisham czy Dan Brown to jedni z bardziej znanych autorów lektury akcji – ich powieści sprzedały się na całym świecie w milionowych egzemplarzach. Jak już zostało wspomniane, książka sensacyjna ma w sobie często elementy thrillera czy kryminału – autorów, którym nie straszne łączenie tych trzech stylów, również znajdziesz u nas. To m.in. Harlan Coben, Agatha Christie, Stephen King, czy też autorzy z Polski – tacy jak Remigiusz Mróz czy Zygmunt Miłoszewski.

Oferujemy setki różnych pozycji, dzięki czemu mamy pewność, że znajdziesz coś dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Skorzystaj z intuicyjnego menu, wyszukaj ulubionego autora lub serię i wygodnie zamów wybrane tytuły!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego