Książki kryminalne

Półmrok, hulający za oknem wiatr, szeleszczące drzewa, kubek ciepłego napoju i wciągająca książka z intrygą w tle – dla wielu osób właśnie tak wygląda idealny pomysł na popołudnia. Jeśli szukasz tytułów, które sprawią, że poczujesz przechodzący po Tobie zimny dreszcz, ale nie będziesz mógł się oderwać od rozwiązania postępującej intrygi, to jesteś w dobrym miejscu – w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze kryminały.

Popularni autorzy książek kryminalnych

Dużą popularnością cieszą się u nas kryminały skandynawskie, takich popularnych autorów jak Jo Nesbø, Stieg Larsson czy Camilla Läckberg. Ich książki sprzedały się już w milionach egzemplarzy na całym świecie. Mamy również w ofercie polskie kryminały. Remigiusz Mróz, Zygmunt Zeydler-Zborowski, Olga Rudnicka, Katarzyna Puzyńska, Katarzyna Bonda – to tylko niektóre głośne nazwiska, bardzo popularnych polskich autorów powieści, które znajdziesz w naszej ofercie.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę, to polecamy klasykę. Zawsze dobrym wyborem będzie powieść kryminalna lub detektywistyczna od Agathy Christie, Georgesa Simenona, Stephena Kinga, czy Lee Childa, Kena Folleta oraz Harlana Cobena i B.A. Paris.

Polskie, skandynawskie, amerykańskie, brytyjskie – w tej kategorii zawsze znajdziesz najlepsze powieści, które wciągną każdego niebanalnymi historiami i świetnie zarysowanymi bohaterami. Wejdź do świata wciągających książek i sprawdź naszą ofertę!

więcej
Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Podobne do ostatnio oglądanego