Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o chrześcijaństwie

Chrześcijaństwo jest największą religią, którą obecnie wyznaje ponad 30% ludności świata. W naszej propozycji książek z obszaru religii i wyznań, nie mogło zabraknąć więc bogatej propozycji tytułów poświęconych chrześcijaństwu, w tym katolicyzmowi, prawosławiu oraz protestantyzmowi. Książki o chrześcijaństwie dostępne w naszej ofercie to m.in. biografie znanych postaci kościoła, filozoficzne rozważania na temat wiary, modlitewniki, monografie poświęcone doktrynom wiary, duchowe poradniki, pozycje przedstawiające historię religii, a także wiele innych tytułów zgłębiających tematy związane z wiarą, zasadami religii oraz instytucją kościoła.

Książki o katolicyzmie i kościele katolickim

Jan Paweł II, kardynał Stefan Wyszyński, Ojciec Pio i Siostra Faustyna to tylko przykłady wielkich postaci kościoła, których biografie znajdziesz w naszej ofercie. Poza nimi, znalazły się w niej również pozycje ich autorstwa, jak chociażby encykliki Jana Pawła II. Nie zabrało tu także rozważań księdza Tishnera, księdza Kaczkowskiego oraz Anthonego de Mello, a także pozycji będących zbiorem rozmów z Bogiem na każdy dzień. Nasza propozycja zainteresować może także osoby poszukujące informacji na temat historii kościoła katolickiego, jego struktury i organizacji oraz zmian jakie dokonywały się na przestrzeni wieków. Całość dopełniają książki poświęcone tematyce największych cudów, proroctw oraz tajemnic, a także współczesnym problemom i wyzwaniom, przed którymi stoi kościół katolicki.

Książki o prawosławiu i protestantyzmie

W naszej ofercie książek o chrześcijaństwie odnaleźć można także wiele tytułów traktujących o religii prawosławnej oraz o protestantyzmie. Przybliżają one historię rozwoju tych religii oraz historię ich obecności na terenie Polski, ich doktryny wiary, najważniejsze obrzędy, święta i zasady, a także sylwetki najbardziej znanych i najistotniejszych postaci w rozwoju obydwu odłamów chrześcijaństwa.

Przejrzyj naszą bogatą ofertę książek o chrześcijaństwie i wybierz z niej najbardziej interesujący cię tytuł.

więcej