/ książki

/ literatura akademicka, fachowa

Literatura fachowa

Jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie? Chcesz dowiedzieć się więcej o finansach, geografii, a może o prawach matematycznych i informatyce? Oferujemy Ci wybór literatury fachowej, czyli książek specjalistycznych, które odkryją przed Tobą tajniki konkretnych dziedzin wiedzy. Uzupełniaj swoje wiadomości, zdobywaj nowe umiejętności i doskonal się w tematyce, która jest Ci bliska. A może wręcz przeciwnie, sięgniesz po książki do informatyki czy książki polityczne, by poszerzyć swoje horyzonty? Wszystkie takie pozycje mieszczą się w kategorii literatura fachowa w naszym sklepie.

Popularna literatura fachowa

Książki zaliczane do szeroko rozumianej literatury fachowej cieszą się dużą popularnością, nie tylko stricte wśród przedstawicieli konkretnych nauk. Najlepszym tego przykładem są przewodniki i praktyczne podręczniki dotyczące DIY (Do It Yourself) czy informatyki. Możesz wybrać książki o programowaniu i poznawać języki, którymi posługują się najlepsi programiści. Zostań mistrzem nauk społecznych, dzięki pozycjom właśnie z tego zakresu.

Nie brakuje również zainteresowanych dziełami psychologicznymi. W naszym sklepie online znajdziesz książkę o „Potędze podświadomości” Josepha Murphy’ego albo pozycję o poszukiwaniu celu życia − „Człowiek w poszukiwaniu sensu” Viktora E. Frankla. Książki psychologiczne i książki do nauk społecznych z zakresu literatury fachowej to dobry wybór niemal dla każdego.

Książki do nauk humanistycznych

Jesteś filologiem i uczysz języka polskiego? A może pasjonujesz się językoznawstwem? Jeśli tak, znajdziesz u nas ciekawe książki do filologii. Dla reprezentantów nauk humanistycznych przygotowaliśmy szeroki wybór książek o prawie. To kodeksy, opracowania zbiorowe, a także wiele innych pozycji, które przydadzą się prawnikom, sędziom czy radcom prawnym w ich pracy zawodowej. Pamiętaj, by zawsze sięgać po aktualne książki o prawie, zawierające tylko aktualne przepisy. Mamy prócz tego książki polityczne, wyjaśniające arkany dyplomacji i funkcjonowania państwa.

Książki do nauk ścisłych

Humaniści to szeroka grupa czytelników. Jednak oprócz nich pozycje z kategorii literatura fachowa czytają także reprezentanci nauk ścisłych. Dla nich mamy książki o programowaniu, książki ekonomiczne czy książki o finansach. Pogłębiaj swoją wiedzę o ekonomii, zostań specjalistą od rachunkowości albo doskonałym programistą. Sięgnij po książki do matematyki czy książki do fizyki, jeśli specjalizujesz się właśnie w takich naukach ścisłych lub chcesz się w nich rozwijać.

więcej

Nowości

Informatyka - wybrane kategorie

zobacz wszystkie

Prawo - wybrane kategorie

zobacz wszystkie

Podobne do ostatnio oglądanego