/ książki

/ literatura akademicka, fachowa

Literatura fachowa

Jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie? Chcesz dowiedzieć się więcej o finansach, geografii, a może o prawach matematycznych i informatyce? Oferujemy Ci wybór literatury fachowej, czyli książek specjalistycznych, które odkryją przed Tobą tajniki konkretnych dziedzin wiedzy. Uzupełniaj swoje wiadomości, zdobywaj nowe umiejętności i doskonal się w tematyce, która jest Ci bliska. A może wręcz przeciwnie, sięgniesz po książki do informatyki czy książki polityczne, by poszerzyć swoje horyzonty? Wszystkie takie pozycje mieszczą się w kategorii literatura fachowa w naszym sklepie.

Popularna literatura fachowa

Książki zaliczane do szeroko rozumianej literatury fachowej cieszą się dużą popularnością, nie tylko stricte wśród przedstawicieli konkretnych nauk. Najlepszym tego przykładem są przewodniki i praktyczne podręczniki dotyczące DIY (Do It Yourself) czy informatyki. Możesz wybrać książki o programowaniu i poznawać języki, którymi posługują się najlepsi programiści. Zostań mistrzem nauk społecznych, dzięki pozycjom właśnie z tego zakresu.

Nie brakuje również zainteresowanych dziełami psychologicznymi. W naszym sklepie online znajdziesz książkę o „Potędze podświadomości” Josepha Murphy’ego albo pozycję o poszukiwaniu celu życia − „Człowiek w poszukiwaniu sensu” Viktora E. Frankla. Książki psychologiczne i książki do nauk społecznych z zakresu literatury fachowej to dobry wybór niemal dla każdego.

Książki do nauk humanistycznych

Jesteś filologiem i uczysz języka polskiego? A może pasjonujesz się językoznawstwem? Jeśli tak, znajdziesz u nas ciekawe książki do filologii. Dla reprezentantów nauk humanistycznych przygotowaliśmy szeroki wybór książek o prawie. To kodeksy, opracowania zbiorowe, a także wiele innych pozycji, które przydadzą się prawnikom, sędziom czy radcom prawnym w ich pracy zawodowej. Pamiętaj, by zawsze sięgać po aktualne książki o prawie, zawierające tylko aktualne przepisy. Mamy prócz tego książki polityczne, wyjaśniające arkany dyplomacji i funkcjonowania państwa.

Książki do nauk ścisłych

Humaniści to szeroka grupa czytelników. Jednak oprócz nich pozycje z kategorii literatura fachowa czytają także reprezentanci nauk ścisłych. Dla nich mamy książki o programowaniu, książki ekonomiczne czy książki o finansach. Pogłębiaj swoją wiedzę o ekonomii, zostań specjalistą od rachunkowości albo doskonałym programistą. Sięgnij po książki do matematyki czy książki do fizyki, jeśli specjalizujesz się właśnie w takich naukach ścisłych lub chcesz się w nich rozwijać.

więcej

Informatyka - wybrane kategorie

zobacz wszystkie

Prawo - wybrane kategorie

zobacz wszystkie

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Pobierz aplikację i odbierz 10 zł zniżki na pierwsze zakupy! Czytaj więcej

Android app download iOS app download Huawei app gallery
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.