Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria
  • więcej

Podręczniki do języka polskiego do 8 klasy

Ostatnia klasa szkoły podstawowej stawia przed uczniami wiele wyzwań. Największym z nich jest egzamin ósmoklasisty, od wyników którego zależy promocja do szkoły średniej. Do przygotowania się do części z języka polskiego niezbędne będą odpowiednie materiały edukacyjne. Podręczniki do nauki języka polskiego w 8 klasie zostały opracowane tak, aby poruszać wszystkie niezbędne do efektywnej nauki kwestie.

Podręczniki do języka polskiego – klasa 8

W naszej ofercie znajdują się podręczniki do polskiego dla ósmoklasistów obejmujące działy takie jak gramatyka, stylistyka, ortografia oraz prezentujące wybrane teksty literackie i kulturowe. Podręczniki do nauki polskiego do 8 klasy kładą duży nacisk na rozwijanie kompetencji językowych. Uczniowie dowiedzą się jak tworzyć objęte podstawą programową wypowiedzi pisemne m.in. e-mail formalny, rozprawka, opowiadanie, zaproszenie i ogłoszenie. Dzięki modelowym przykładom ósmoklasiści dostaną konkretne wskazówki, których powinni przestrzegać.

Zeszyty ćwiczeń

Obok podręczników znajdują się również zeszyty ćwiczeń do 8 klasy, dzięki którym uczniowie mogą sprawdzić i przećwiczyć zdobytą wiedzę. Zróżnicowane zadania pomogą w lepszym zrozumieniu materiału i nauczą sztuki interpretacji. W naszej ofercie znajdują się również zeszyty lekturowe dla ósmoklasistów, które stanowią pomoc w analizie i interpretacji obowiązkowych i uzupełniających lektur do szkoły podstawowej.  

W asortymencie znajdują się także zestawy ćwiczeń stworzone z myślą o uczniach z problemami w uczeniu się. Specjalne publikacje pomogą zwiększyć kompetencje w obszarze gramatyki, interpunkcji, ortografii, czytania, pisania i rozumienia dłuższych tekstów literackich.

Sprawdź naszą ofertę podręczników, zeszytów ćwiczeń i repetytoriów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i przejdź ostatni rok podstawówki bez stresu.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!