Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria

Książki i podręczniki do chemii. 8 klasa - szkoła podstawowa

Chemia to obowiązkowy przedmiot nauczany w szkole podstawowej od klasy 7.  Na tym poziomie edukacji uczniowie stopniowo zaznajamiają się z dziedziną chemii i poznają podstawy nauki przyrodniczej badającej właściwości substancji i przemian zachodzących między nimi. W klasie 8. wiedza ta jest rozszerzana, a duży nacisk kładziony jest na pracę w praktyce i wykonywanie doświadczeń chemicznych. Podręczniki do chemii dla klasy 8. pomagają w opanowaniu umiejętności chemicznych i w prosty, schematyczny sposób przedstawiają ważne procesy zachodzące w przyrodzie. Stanowią doskonała bazę przygotowawczą do egzaminu ósmoklasisty i ułatwiają przypomnienie najważniejszych zagadnień.

Podręczniki chemia klasa 8. zgodne z podstawą programową

W naszym asortymencie dostępne są podręczniki do chemii dla klasy 8. opracowane przez polskie wydawnictwa edukacyjne takie, jak WSiP, Operon, czy Nowa Era zgodnie z obowiązującą podstawą programową dla klasy 8. Dzięki książkom do chemii dla klasy 8.  uczniowie mają możliwość przyswoić takie zagadnienia, jak to, czym są kwasy, sole, związki węgla z wodorem, tłuszcze, białka, czy sacharydy. Dowiedzą się, jak powstają kwaśne opady oraz jaki mają wpływ na środowisko przyrodnicze. Poznają metody na ustalenie wzorów sumarycznych dla soli oraz będą mieli okazję sprawdzić, jak przebiega reakcja zobojętniania.

Podręczniki do chemii dla klasy 8. zostały przygotowane z najwyższą starannością i  dbałością o każdy szczegół tak, aby nauka przynosiła jak najlepsze rezultaty. Infografiki, ilustracje, czytelne wyróżnienia i wypunktowania pomagają w szybszym przyswajaniu informacji. Precyzyjne instrukcje zilustrowane schematami ułatwiają wykonywanie doświadczeń chemicznych. Ćwiczenia zespołowe lub do samodzielnej pracy utrwalają poznane informacje, a powtórzenia umieszczone na końcu każdego rozdziału pozwalają skrupulatnie przygotować się do sprawdzianu. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do chemii klasa 8. i wybierz książkę polecana przez Twojego nauczyciela.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!