Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria

Podręczniki do biologii dla 8. klasy

Na tej stronie znajdują się podręczniki do biologii dla 8. klasy a także zeszyty ćwiczeń oraz zbiory zadań z biologii przygotowujące uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń z biologii dla 8 klasy

Oferujemy tytuły, w których w przystępny sposób wykładane są uczniom zagadnienia m.in. z zakresu genetyki, ewolucji organizmów oraz ekologii. Forma ich prezentacji sprzyja nie tylko nauce, ale także zrozumieniu istniejących w świecie natury zależności, związków przyczynowo-skutkowych, rozwijaniu postaw wspierających ochronę środowiska oraz wrażliwość na tematy z nią związane. W tym celu, w podręcznikach dla ósmoklasistów zastosowano liczne ilustracje oraz czytelne infografiki, które pomagają w lepszym zrozumieniu i zapamiętaniu omawianych treści. Ponadto, oferujemy także zbiory ćwiczeń, będące praktycznym uzupełnieniem konkretnych tytułów podręczników.

Zbiory zadań z biologii dla ósmoklasistów

W ofercie nie mogło zabraknąć także opracowań, których zadaniem jest wsparcie uczniów w procesie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z biologii. Funkcję tę pełnią zbiory zadań do biologii dla ósmoklasistów, które opracowane zostały przez nauczycieli biologii i egzaminatorów należących do Centralnej Komisji Edukacyjnej. Zakres tematyczny tych pomocy kompleksowo wyczerpuje wiedzę z zakresu tej dziedziny, dając uczniom możliwość solidnej powtórki materiału. Konstrukcja zadań pozwala także oswoić się z samą formą egzaminu. Korzystanie ze zbiorów zadań z biologii pomaga również gruntownie przyswoić wiedzę omawianą na lekcjach biologii oraz sumienne przygotować się do wszystkich klasówek.

Sprawdź naszą ofertę podręczników i ćwiczeń z biologii dla 8 klasy i wybierz z niej tytuły rekomendowane przez nauczycieli twojego ósmoklasisty.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!