Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do religii dla 6 klasy

Podręczniki do nauki religii w 6. klasie szkoły podstawowej to zestaw publikacji zatwierdzonych przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski, czyli organu akceptującego materiały dydaktyczne przeznaczone do nauki religii. Podręczniki do religii dla szóstoklasisty jak i odpowiadające im zeszyty ćwiczeń zawierają wszystkie informacje zgodne z programem nauczania religii dla szkół podstawowych oraz odzwierciedlają oczekiwany w programie tok katechezy.

Najnowsze podręczniki do nauki religii dla 6. klasy szkoły podstawowej

Oferta podręczników do religii dla szóstoklasistów zawiera najnowsze i najbardziej aktualne opracowania do nauczania religii, zgodne z podstawą programową, które dodatkowo, w atrakcyjny dla uczniów sposób, pomagają katechetom oraz nauczającym osobom duchownym, realizować jednostki tematyczne. Każdy z podręczników zawiera kilkadziesiąt tematów lekcyjnych skupionych wokół tajemnic wiary, nauk Chrystusa, konkretnych fragmentów Pisma Świętego, historii kościoła a także zagadnień związanych z etyką i moralnością. Omówienie każdego z tematów opracowane zostało w takiej formie, by zachęcić dzieci do poszerzania swojej wiedzy, utrwalania jej i stosowania w dalszym życiu.

Zeszyty ćwiczeń do nauki religii dla 6. klasy - pomoc w samodzielnej nauce

W naszym asortymencie nie brakuje także powiązanych z konkretnymi podręcznikami zeszytów ćwiczeń do religii dla szóstoklasistów. Ich forma jest istotną pomocą w procesie utrwalania zagadnień omawianych w trakcie katechezy w szkole. Wykonywanie ćwiczeń daje uczniom możliwość ponownego, tym razem samodzielnego zgłębienia omawianych tematów, a także ułatwia sprawdzanie swojej wiedzy przez rozwiązywanie różnego rodzaju testów, quizów oraz rebusów zawartych w zeszytach ćwiczeń.

Przejrzyj naszą ofertę podręczników do religii dla szóstoklasistów i sprawdź, czy znajdziesz w niej tytuły wskazane w programie nauczania twojego dziecka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!