Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej

Podręczniki do matematyki dla klasy 6

Na tej stronie proponujemy podręczniki do matematyki dla klasy 6., które wspomogą każdego ucznia w nauce tego przedmiotu. Poza podręcznikami, znalazły się tu zestawy ćwiczeń, zbiory zadań, zestawy powtórzeniowe oraz testy wiedzy. Podręczniki, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają akceptację Ministerstwa Oświaty i znajdują się na liście tytułów dopuszczonych do nauczania matematyki w klasie szóstej szkoły podstawowej.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do 6. klasy

W naszej ofercie znajdziesz podręczniki dla szóstoklasistów do nauki algebry, geometrii, arytmetyki oraz wszystkich innych dziedzin zawartych w programie nauczania matematyki dla klasy 6. Do poszczególnych tytułów podręczników opracowane zostały, spójne z nimi, zeszyty ćwiczeń. Wykonywanie ćwiczeń w postaci rozwiązywania zadań matematycznych, znacząco przyspiesza proces nauki, pozwala utrwalić zdobytą wiedzę a także zidentyfikować elementy, które wymagają dodatkowego omówienia i pracy. Podręczniki do matematyki dla kasy 6. opracowane zostały z myślą o efektywnym, ale również przyjemnym procesie nauki oraz o rozwijaniu myślenia matematycznego, zamiast samego przyswajania konkretnych partii wiedzy.

Matematyczne zbiory zadań, testy i zestawy powtórzeniowe do 6. klasy

W naszej ofercie znalazły się także liczne zbiory zadań, testy, zestawy powtórzeniowe a także zagadki matematyczne dla szóstoklasistów. Książki te niemal w całości służą praktycznej nauce matematyki a zadania w nich zawarte dotyczą tematów z podstawy programowej. Korzystanie z tych dodatkowych pomocy naukowych pozwala na gruntowne opanowanie omawianego w trakcie lekcji materiału oraz praktyczne ćwiczenie zdobytej wiedzy. Rozwiązywanie zdań stanowi także dobry sposób na powtórkę materiału przed zbliżającym się sprawdzianem. Do zborów zadań dla szóstoklasistów dołączono także klucze odpowiedzi, które bardzo ułatwiają dziecku samodzielną naukę.

Sprawdź naszą ofertę podręczników do matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej i wybierz z niej tytuły, które pomogą w nauce.

więcej