Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do języka polskiego - 6 klasa

Podręczniki do nauki języka polskiego dla szóstoklasistów to zbiór książek opracowanych z myślą o rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu wszystkich działów składających się na na naukę języka polskiego m.in. takich jak gramatyka, ortografia, interpretacja tekstów, mówienie, pisanie i czytanie. Podręczniki zawarte w naszej ofercie to zaakceptowane przez Ministerstwo Oświaty publikacje, w pełni zgodnie z przyjętym programem nauczania języka polskiego w klasie 6. szkoły podstawowej.

Podręczniki do nauki języka polskiego w 6. klasie

Poza podręcznikami do nauki gramatyki i ortografii, w naszej ofercie znajdziesz także książki rozwijające umiejętności w zakresie mówienia, czytania, pisania a także analizy tekstów. Dodatkowo, pojawiają się tu zeszyty lekturowe, systematyzujące pracę i ułatwiające omawianie tytułów obecnych na aktualnie obowiązującej oraz uzupełniającej liście lektur oraz książki rozwijające umiejętność tworzenia różnych form pisemnych. Wszystkie podręczniki opracowane zostały w sposób pomysłowy i atrakcyjny, co ułatwia dzieciom nabywanie nowych informacji, ich utrwalanie oraz odnajdywanie pomiędzy nimi połączeń, co dodatkowo sprzyja efektywnej nauce.

Zeszyty ćwiczeń do języka polskiego dla szóstoklasistów

W naszej ofercie znalazły się także liczne zeszyty ćwiczeń, które pozwalają na praktyczne   przetestowanie zwartej w podręcznikach wiedzy oraz jej powtórzenie. Każdy z zeszytów ćwiczeń powiązany jest z konkretnym tytułem podręcznika, z którym razem tworzą spójną całość dydaktyczną, ułatwiającą omawianie kolejnych zagadnień oraz pracę nad tematami z podstawy programowej. Wykonywanie ćwiczeń na lekcji lub w formie pracy domowej to także bardzo dobra forma przygotowania do zbliżających się sprawdzianów oraz testów wiedzy.

Sprawdź naszą ofertę książek do nauki języka polskiego dla szóstoklasistów i wybierz z niej podręczniki i zeszyty ćwiczeń wybrane do nauczania przez nauczycieli twojego dziecka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!