Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki i książki do religii. 4 klasa - szkoła podstawowa

Religia, podobnie jak pozostałe przedmioty szkolne, wymaga odpowiedniego wsparcia merytorycznego w postaci podręcznika. W tej kategorii zgromadziliśmy podręczniki do religii do klasy 4. szkoły podstawowej opracowane przez uznane wydawnictwa katolickie, takie jak Wydawnictwo Jedność, czy Wydawnictwo WAM, które specjalizują się w publikacjach o tematyce religijnej.

Podręczniki do religii 4. klasa -  zgodne z podstawą programową

Podręczniki do religii dla klasy 4. szkoły podstawowej zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową katechezy kościoła katolickiego w Polsce. Mają pomóc w budowaniu dojrzałej postawy religijnej u uczniów oraz umacniać relację z Bogiem. Celem książek do religii jest również motywowanie do przyjęcia zasad chrześcijańskiej moralności oraz uczestniczenia w ważnych obrzędach roku liturgicznego.

Podręczniki do religii dla klasy 4. przypominają także wydarzenia związane z przystąpieniem do I Komunii Świętej i przyjęcia sakramentu pokuty. Wiedza ta jest utrwalana i pogłębiana. W klasie 4. uczniowie zyskują możliwość uczestniczenia w Eucharystii. Podręczniki do religii dla klasy 4. mają za zadanie przekazanie uczniom prawdy, że I Komunia Święta jest uroczystym początkiem stałego życia we wspólnocie z Chrystusem.

Książki i zeszyty ćwiczeń do religii klasa 4. - wiedza podana w przyjazny i atrakcyjny sposób

Książki do religii dla klasy 4. charakteryzują się nowoczesną i atrakcyjną szatą graficzną, która zachęca dzieci do nauki. Znajduje się w nich szereg ilustracji, fotografii i ciekawych zadań, które aktywizują dzieci i pomagają utrwalić najważniejsze wiadomości.

Zapoznaj się z naszym asortymentem książek do religii dla klasy 4. szkoły podstawowej i wybierz publikacje polecane przez katechetę.  

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!