Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki i podręczniki do przyrody. 4 klasa - szkoła podstawowa

W tej kategorii dostępne są podręczniki do przyrody przeznaczone dla uczniów klasy 4. szkoły podstawowej, których materiał jest zgodny z obowiązującą podstawą programową określoną przez MEN. Znajdują się tu podręczniki, zeszyty ćwiczeń, karty pracy i pomoce dydaktyczne dla nauczycieli opracowane przez uznane wydawnictwa edukacyjne, takie jak WSiP, Operon, czy Nowa Era.

Podręczniki do przyrody 4 klasa zgodne z programem nauczania

Podręczniki do przyrody dla klasy 4. odpowiadają na potrzeby współczesnych uczniów oraz nauczycieli. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę na temat zjawisk przyrodniczych i pozwalają zrozumieć zagadnienia związane z podstawową anatomią człowieka oraz funkcjonowaniem ludzkiego organizmu. Podręczniki do przyrody dla klasy 4. dostarczają również istotnych informacji edukujących w zakresie odczytywania map, planów i rodzajów ukształtowania krajobrazu.

Wiedza przekazywana jest w zachęcający graficznie sposób z zastosowaniem ciekawych fotografii, schematów, tabel, wypunktowań i infografik z jednoczesnym ograniczeniem zbyt długich opisów tekstowych. W podręcznikach do przyrody klasa 4. znajdują się także liczne ciekawostki, które rozbudzają u ucznia zainteresowanie tematem przyrody. Sekcje powtórzeniowe zamieszczone po każdym rozdziale pozwalają utrwalić informacje i odpowiednio przygotować się do testu sprawdzającego.

Podręczniki do przyrody dla klasy 4. z zeszytami ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń stanowiący komplet z podręcznikiem do przyrody umożliwia praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy i zachęca do nauki poprzez ciekawe i inspirujące zadania do samodzielnego wykonania. Wydawnictwa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych uczniów zamieszczają w zeszytach ćwiczeń również kody dostepu do zadań interaktywnych, animacji i filmów, które uatrakcyjniają naukę i ułatwiają zrozumienie wybranych zagadnień.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do przyrody dla klasy 4. szkoły podstawowej i wybierz książkę rekomendowaną przez szkołę Twojego dziecka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!