Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki i podręczniki do matematyki. 4 klasa - szkoła podstawowa

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór podręczników do nauki matematyki dla klasy 4. opracowanych zgodnie z obowiązującą podstawą programową przez uznane, polskie wydawnictwo edukacyjne takie, jak Nowa Era, Operon, WSiP, czy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Podręczniki do matematyki 4. klasa - wiedza matematyczna podana w przystępny sposób

Wydawnictwa oferujące podręczniki do matematyki dla klasy 4. dołożyły wszelkich starań, aby opublikowany w nich materiał zapewniał skuteczną naukę i efektywnie rozwijał umiejętności matematyczne uczniów na poziomie klasy 4. Zawierają kompletny zbiór zagadnień do opanowania na tym etapie nauczania. Zakres tematyczny podręczników obejmuje m.in. takie obszary, jak liczby naturalne i pisemne działania na nich, proste i odcinki, koła, okręgi i kąty, wielokąty, ułamki zwykłe i ułamki dziesiętne, prostopadłościany i sześciany.

Książki skonstruowane są w taki sposób, aby rozwijać umiejętność myślenia matematycznego u dzieci poprzez zadania wprowadzające, ciekawe gry, łamigłówki i miniprojkety do wykonywania w zespołach oraz zachęcają uczniów do prowadzenia dyskusji i wymiany poglądów. Treść zamieszczonych zadań do rozwiązania jest bliska codzienności uczniów i podejmuje aktualne tematy, które są dla dzieci interesujące, co zachęca je do podjęcia aktywności. Zadania udostępnione są także w różnych stopniach trudności, co pozwala zweryfikować swoje umiejętności.   

Ćwiczenia matematyka 4. klasa - praktyka czyni mistrza

Zeszyty ćwiczeń skorelowane z podręcznikami pozwalają utrwalić wiadomości teoretyczne i wykorzystać je w praktyce. Zawierają zbiór różnorodnych zadań w formie zamkniętej lub otwartej, które rozwijają umiejętności matematyczne, uczą samodzielności i rozbudzają kreatywność. Cennym elementem niektórych zeszytów ćwiczeń jest też sekcja powtórzeniowa umieszczona po każdym rozdziale, która umożliwia podsumowanie swojej wiedzy i przygotowanie do sprawdzianu.

Zapoznaj się z naszą ofertą podręczników oraz zeszytów ćwiczeń do nauki matematyki w klasie 4. i wybierz książki polecane przez nauczyciela w szkole Twojego dziecka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!