Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki i podręczniki do języka polskiego. 4 klasa - szkoła podstawowa

W tej kategorii zgromadziliśmy podręczniki do nauki języka polskiego dla klasy 4. szkoły podstawowej opracowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową przez czołowe, polskie wydawnictwa edukacyjne, takie jak Nowa Era, WSiP, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, czy Operon.

Podręczniki do języka polskiego klasa 4 - rozpoczęcie przygody z przedmiotem język polski

Edukacja wczesnoszkolna powoli wprowadza dziecko w świat języka polskiego, literatury i kultury. Kończąc klasę 3. uczniowie opanowali już dosyć dobrze umiejętność płynnego czytania, znają polski alfabet oraz potrafią tworzyć krótkie wypowiedzi pisemne. W klasie 4. kompetencje te są doskonalone, a dodatkowo dziecko zdobywa nową wiedzę z zakresu kształcenia literackiego i kulturowego.  

Podręczniki do polskiego dla klasy 4. szkoły podstawowej pomagają w nauce poprawnego posługiwania się językiem polskim. Uczniowie mają szansę poszerzyć słownictwo oraz zdobywają praktyczne umiejętności wypowiadania się przed publicznością oraz prowadzenia otwartej dyskusji na rozmaite tematy. Książki do polskiego dla klasy 4. rozwijają także zainteresowania literackie i kulturowe. Zawierają zadania, ćwiczenia i quizy pozwalające utrwalić treści lektur obowiązkowych oraz formułować własne wnioski i przemyślenia.

Poza tym książki do polskiego dla klasy 4. to również potrzebna dawka wiedzy z zakresu gramatyki, ortografii i tworzenia poprawnych wypowiedzi pisemnych. Dodatkowe materiały w postaci zeszytów ćwiczeń, zeszytów z dyktandami, czy zeszytów do kaligrafii doskonalą zdobyte umiejętności oraz pozwalają przygotować się do sprawdzianów. 

Dzięki czytelnymu układowi treści, nowoczesnej formie przekazu oraz atrakcyjnej i przejrzystej szacie graficznej wypełnionej ciekawymi ilustracjami, infografikami i wyróżnieniami najważniejszych informacji, nauka z podręczników jest dla uczniów przyjemna i mobilizuje ich do codziennej pracy z książką.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do języka polskiego dla klasy 4 i wybierz pozycję polecaną przez nauczyciela.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!