Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria

Książki i podręczniki do historii. 4 klasa - szkoła podstawowa

W tej kategorii udostępniamy podręczniki do historii dla uczniów klasy 4. szkoły podstawowej opracowane w oparciu o obowiązującą podstawę programową przez uznane polskie wydawnictwa oświatowe takie, jak Nowa Era, WSiP, czy Operon.

Podręczniki do historii klasa 4. - wprowadzenie uczniów w zagadnienie historii

Rozpoczęcie klasy 4. to dla większości uczniów spore wyzwanie. Teraz uczniowe muszą przystosować się do nowego trybu nauczania z podziałem na poszczególne przedmioty. Historia to jeden z przedmiotów obowiązkowych w klasie 4., który ma na celu zaznajomienie dzieci z pojęciami historia i ojczyzna.

Program podręczników do historii dla klasy 4. porusza zagadnienia, które mają pomóc uczniom zrozumieć, czym jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Dzieci nauczą się też posługiwać podstawowymi określeniami czasu historycznego takimi, jak epoka, tysiąclecie, wiek, rok, okres p.n.e. i okres n.e. Poznają polskie symbole narodowe i legendarne początki Polski. Przeczytają o Dynastii Piastów i Jagiellonów, upadku Rzeczypospolitej oraz zasięgną wiedzy na temat trudnych dziejów Polski z ostatnich stu lat.

Książki do historii klasa 4 - wiedza podana w przystępny sposób

Wydawnictwa edukacyjne, które opracowują podręczniki do historii dla klasy 4. szkoły podstawowej dołożyły wszelkich starań, aby prezentowana w nich wiedza była przekazywana w sposób merytoryczny i jednocześnie przystępny. Szata graficzna jest atrakcyjna wizualnie i przyciąga uwagę. W książkach, poza ważnymi treściami przekazującymi najistotniejsze informacje, można znaleźć ciekawe infografiki, ilustracje, mapy, osie czasu oraz wyróżnione sekcje z ciekawostkami lub wiadomościami wartymi zapamiętania. W komplecie z podręcznikami dostępne są także zeszyty ćwiczeń zawierające zadania pomagające w utrwaleniu informacji i sprawdzeniu swojej wiedzy w praktyce.

Zapoznaj się z naszym asortymentem podręczników do historii dla klasy 4. i wybierz pozycję polecaną przez nauczyciela.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!