FIFA 18 (PC)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Pasuje do tego produktu

Wykorzystująca silnik Frostbite gra EA SPORTS FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii. Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy (Real Player Motion) to nowy system animacji poprawiający precyzję i płynność sterowania oraz doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie. Gra zabierze Cię również w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki. Do trybu FIFA Ultimate Team wkraczają Ikony FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu.

Sterowanie zawodnikami

 • Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy: Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje dopasowanie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje doskonale płynne i dynamiczne sterowanie. Nowe techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami między klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę. Nasza technologia pozwoliła zwiększyć precyzję ruchu każdego zawodnika na boisku, co wyniosło całą grę na nowy poziom realizmu.   
 • Osobowość piłkarzy: Sześć nowych archetypów postaci i nowa technologia odwzorowania zawodników pozwalają zróżnicować zachowanie piłkarzy na boisku i nadać im indywidualny charakter. Po raz pierwszy w historii serii rzeczywiste ruchy, wymiary i atrybuty piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki czemu każdy może naprawdę wejść w skórę najlepszych na świecie. W grze FIFA 18 od razu poznasz słynny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i charakterystyczne ruchy ramion Robbena.
 • Przebudowa dryblingu: W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy z pewnością siebie wynikającą z wiedzy, że najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu. Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej precyzyjne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i błyskawiczne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!
  • Płynność: Kreatywne sztuczki, kontekstowe prowadzenie piłki i zupełnie nowa mechanika dryblingu dają graczom więcej możliwości w ataku, kiedy trzeba sobie radzić na niewielkiej przestrzeni. Teraz można z łatwością zmieniać kierunek biegu i czuć błyskawiczną reakcję kontrolowanego piłkarza, kiedy nakazuje się mu uniknąć ataku obrońcy.
  • Szybkość: Realistyczne i dynamiczne animacje biegu pozwalają szybciej przejść od powolnego prowadzenia piłki do pełnego sprintu.
lenovo 1

Style gry zespołów i ustawianie się piłkarzy na boisku

 • Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku: Dzięki większej swobodzie ruchu pozostali zawodnicy na boisku analizują sytuację wokół nich i reagują stosownie do niej: wybiegają na pozycję w odpowiedniej chwili albo pokazują się do podania, aby wesprzeć prowadzącego piłkę. Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku daje zrównoważone pokrycie boiska i więcej możliwości w ataku dzięki lepszemu czytaniu gry przez cały zespół.
 • Style gry zespołów: Rozbudowany zestaw prawdziwych stylów gry charakterystycznych dla niektórych zespołów sprawia, że na wirtualnym boisku w grze FIFA 18 zobaczysz najczęściej wykorzystywane w prawdziwej futbolu taktyki – błyskawicznie rozpoznasz tiki-takę niektórych spośród najlepszych zespołów Europy albo wysoki pressing stosowany przez kluby Premier League. Poczuj różnicę w podejściu do konstruowania ataków i zachowania w destrukcji, gdy wybierzesz inną drużynę lub zmierzysz się z innym rywalem.
 • Dynamiczne szybkie zmiany: Nowe kontekstowe sugestie zmian pozwalają z łatwością wprowadzać nowych piłkarzy na boisko bez konieczności wstrzymywania meczu. Czy to w odpowiedzi na zmarnowaną szansę, czy po stracie bramki możesz momentalnie zdecydować o dokonaniu zmiany bez otwierania menu.


Realistyczne areny piłkarskie

 • Regionalna atmosfera: Realistyczna wędrówka słońca po niebie, cieniowanie jakości filmowej, charakterystyczne elementy otoczenia murawy, elementy prezentacji wizualnej zaczerpnięte z prawdziwych transmisji meczów La Liga i MLS, butelki i wyrwana trawa na boisku, flagi kibicowskie klubów i z konkretnych stadionów, komentarz dynamicznie reagujący na wydarzenia na boisku i zmiany stanu murawy złożone razem dają najbardziej realistyczną oprawę meczów w historii serii FIFA.
 • Wysokiej jakości dynamiczne trybuny: Nowe indywidualne reakcje kibiców na trybunach i większa liczba regionalnych przyśpiewek pozwalają czerpać energię od dwunastego zawodnika. Podczas konstruowania ataku z trybun będą dobiegały dobrze znane z prawdziwych meczów przyśpiewki, kibice będą szaleli po strzelonej bramce tak jak na prawdziwych stadionach, a piłkarze mogą podbiec do sektora zajętego przez fanów swojego klubu, by razem z nimi świętować zdobytego gola.

Pełne dramatyzmu chwile

 • Cudowne bramki: Nowe animacje ruchu i strzałów sprawiają, że kopnięcia i uderzenia głową są bardziej płynne, co pozwala zdobywać jeszcze piękniejsze bramki. Indywidualna osobowość piłkarzy gwarantuje, że najwięksi bohaterowie nie zawodzą w najważniejszych meczach i częściej trafiają do siatki wtedy, kiedy to najbardziej istotne.
 • Nowe sterowanie dośrodkowaniami: Nowy sposób dośrodkowywania daje wiele różnych możliwości wrzucenia piłki w pole karne, co pozwala tworzyć dynamiczne okazje strzeleckie. Centry na jedenasty metr, zawieszone piłki i wrzutki na długi słupek dają nowe sposoby precyzyjnego zagrania piłki do wypatrzonego w polu karnym kolegi.

Droga do sławy: Powrót Huntera
Poznaj piłkę w różnych zakątkach świata: Od przerwy letniej w Brazylii po turniej przedsezonowy w Los Angeles – Alex Hunter pozna rozmaite piłkarskie środowiska w ramach podróży po różnych krajach.
Więcej powodów do gry: Historia jest podzielona na rozdziały z oddzielnymi krótkoterminowymi celami. W ten sposób Alex Hunter ma większą motywację do gry przez cały drugi sezon swojej obiecującej kariery.
Gwiazdorska obsada: Na czele długiej listy gwiazd piłki i nowych zróżnicowanych postaci stoi sam Cristiano Ronaldo. Gwiazdorska obsada gwarantuje wspaniałą kontynuację.
Ważne decyzje: Gracze staną przed koniecznością podejmowania poważniejszych i trudniejszych wyborów, które wpłyną na przebieg historii i będą miały daleko sięgające konsekwencje.  Każdy może kształtować opowieść w swój sposób i podejmować decyzje wpływające na przebieg kariery Huntera oraz jego relacje z innymi postaciami tak na boisku, jak i poza nim.
Twój Alex Hunter: Zmień wygląd Aleksa – jego uczesanie, tatuaże i ubranie. Możliwości do wyboru jest naprawdę dużo! Możesz nawet zdecydować, którą nogę Alex będzie miał mocniejszą, aby młody Anglik lepiej wpisywał się w Twój styl gry.
Lokalna gra wieloosobowa: Możesz grać wspólnie ze znajomymi w grze lokalnej i razem z nimi przeżywać nowe przygody. 
Nowe postacie do wyboru: Teraz można rozgrywać krótkie oddzielne historie nowymi postaciami, które Alex spotyka na swojej drodze do sławy.

lenovo 1


Fifa Ultimate Team (FUT)
Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. W FIFA 18 znajdziesz nowe codzienne zadania, powalczysz co tydzień o atrakcyjne nagrody w Squad Battles, obejrzysz mecze najlepszych graczy świata na Kanale Mistrzostw, a także będziesz mieć możliwość gry legendami piłki dzięki wprowadzeniu IKON FUT! Poza nowymi sposobami zabawy i zdobywania nagród w FIFA 18 znajdziesz znane i lubiane tryby takie jak wyzwania budowania składu, FUT Draft, sezony FUT czy Mistrzostwa FUT!

 • Ikony FUT: Ronaldo Nazário. Diego Maradona. Pelé. Ronaldinho. Graj największymi legendami piłki – IKONY FUT wkraczają do FIFA 18 Ultimate Team.
  • Historie Ikon FUT: Legendarni piłkarze z dawnych czasów mają teraz specjalne karty z atrybutami odzwierciedlającymi ich styl gry i umiejętności w różnych okresach kariery.
 • Squad Battles: Rywalizuj i zdobywaj nagrody w nowym trybie gry dla jednego gracza – Squad Battles. Rzucaj wyzwanie składom innych graczy FUT, aby zdobywać nagrody i piąć się w górę rankingu. Ponadto w promowanych wyzwaniach możesz spróbować swoich sił w starciu ze składem przygotowanym przez piłkarzy, zawodowych graczy w FIFA i celebrytów.
 • Zadania: Wykonuj dynamiczne codzienne i tygodniowe zadania w grze lub w nowej aplikacji towarzyszącej FUT 18  i zdobywaj wspaniałe nagrody. Zadania będą różne – od skupiających się na zarządzaniu zespołem po wymagające wykonania konkretnych rzeczy w meczach. Im trudniejsze wyzwanie, tym lepsza nagroda.
 • Kanał Mistrzostw: Oglądaj pełne powtórki meczów z Ligi Weekendowej najlepszych graczy z całego świata. Możesz śledzić przebieg spotkania z możliwością zatrzymywania odtwarzania i przełączania między różnymi kamerami, aby poznać sposób gry elity FUT i poprawić swoje umiejętności!
 • Aplikacje Web App i towarzysząca: Graj więcej w FUT, gdziekolwiek jesteś! Przygotowana z myślą o grze FIFA 18 nowa aplikacja Web App zawiera funkcje dostępne w aplikacji towarzyszącej, w tym umożliwia wykonywanie zadań i wyzwań budowania składu. Dzięki nowym aplikacjom będzie można łatwiej handlować na rynku transferowym i zarządzać składem na urządzeniach z systemami iOS i Android.
lenovo 1

Tryb kariery
W grze FIFA 18 tryb kariery również wykorzystuje silnik Frostbite, aby zapewnić graczom większy realizm poprzez wprowadzenie interaktywnych negocjacji transferowych czy filmów z aktualnościami ze świata piłki w menu. Ponadto dostępne są nowe sposoby rozwijania piłkarzy w postaci udoskonalonych gier treningowych.

 • Interaktywne negocjacje transferowe: Całkowicie zmieniliśmy proces prowadzenia negocjacji transferowych i kontraktowych, aby pozwolić graczom jak najlepiej się wczuć w rolę menedżera. Dzięki kołu decyzyjnemu teraz możesz pertraktować osobiście z przedstawicielem drugiego klubu czy agentem piłkarza i dogrywać na żywo szczegóły pozyskania tego upragnionego wzmocnienia składu.
 • Dynamiczne filmy: Najgłośniejsze działania klubów i zawodników, a także ważne wiadomości z całego świata piłkarskiego będą prezentowane z wykorzystaniem dynamicznych filmów w menu trybu kariery. Zobaczysz najnowszy nabytek klubu prezentowany na konferencji prasowej, bilbordy z podobizną piłkarza, a także zdjęcia z nowymi kolegami z drużyny i menedżerem. Ponadto zobaczysz okolicznościowe materiały dotyczące przełomowych punktów w swojej karierze, takich jak nagroda dla piłkarza miesiąca, mistrzostwo kraju czy zdobycie pucharu..   
 • Nowe gry treningowe: Przy ponad piętnastu nowych grach treningowych szkolenie piłkarzy i ich rozwój są bardziej urozmaicone. Możesz tworzyć gotowe zestawy ćwiczeń i przypisywać je do konkretnych zawodników lub ich grup, dzięki czemu możesz lepiej kształtować strategię rozwoju młodych piłkarzy albo stopniowo zwiększać obciążenie zawodnika wracającego po wyleczeniu kontuzji.
lenovo 1
Tytuł: FIFA 18
Producent: Electronic Arts
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Data premiery: 2017-09-29
PEGI:
Wersja językowa: Angielska, Polska (Dubbing)
Nośnik: DVD
Liczba nośników: 6
Platforma: PC
Rodzaj opakowania: DVD Case
Aktorzy udzielający dubbingu: Laskowski Jacek, Szpakowski Dariusz
Wymiary [mm]: 17 x 354 x 226
Waga w opakowaniu [g]: 170
Indeks: 22279040
 
średnia 4,4
5
22
4
3
3
2
2
2
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
22 recenzje
5/5
11-10-2017 o godz 10:48 Dawid Szpakowski dodał recenzję:
5 gwiazdeczek to za mało, aby wystawić ocenę grze oraz obsłudze i całemu sklepowi Empik. Polecam z czystym sumieniem i do zobaczenia wkrótce :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-09-2017 o godz 18:21 Bartosz dodał recenzję:
Czy jakbym zamówił fife 18 do salonu np w środę to czy ktoś z mojej rodziny moglby ja odebrać następnego dnia czy muszę osobiście ?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
4/5
27-04-2018 o godz 07:50 Anonim dodał recenzję:
Jak to FIFA ma swoje plusy i minusy ale jeśli ktoś jest fanem tej gry i piłki nożnej serdecznie polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-09-2017 o godz 12:42 nnexxe dodał recenzję:
Czy jezeli zamowilem gre w piatek (22.09) z dostawa do salonu, to bede mial ja w dniu premiery?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 2
5/5
11-08-2018 o godz 13:39 Leszek Liszka dodał recenzję:
wszystko ok, dobrze się gra , dubbing polski -szybkie połączenie z innymi graczami-polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-10-2017 o godz 10:05 Klaudia Żyłka dodał recenzję:
szybka, terminowa wysyłka, produkt bez wad, zgodny z opisem. gra na wysokim poziomie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-10-2017 o godz 12:59 Anonim dodał recenzję:
Z każdym rokiem coś ciekawego. Zdecydowanie ulubiona forma marnowania wolnego czasu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-02-2018 o godz 21:38 iwoj79 dodał recenzję:
Chłopcy zadowoleni, a to najważniejsze:) Nie chcesz odrobić lekcji? nie zagrasz:)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-10-2017 o godz 05:55 Bartosz Hacia dodał recenzję:
Bardzo fajna gra gramy dalej alex hunterem polecam tym co lubią fife 18
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-10-2017 o godz 08:49 KORPUS90 dodał recenzję:
Świetna grafika. Dużym plusem jest wprowadzenie szybkiej zmiany.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-10-2017 o godz 18:34 Kacper Molendowski dodał recenzję:
Szybka realizacja, dostawa na czas, super cena. Polecam gorąco.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
04-05-2018 o godz 10:36 KOFEINA777 dodał recenzję:
Nawet fajna gra jak na tak wiele złych recenzji wielu graczy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-10-2017 o godz 11:47 Bartosz Kocik dodał recenzję:
Świetna gra, najnowsza odsłona symulatora piłkarskiego FIFA !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-10-2017 o godz 11:14 jm dodał recenzję:
Rewelacyjna gra chyba nie trzeba jej reklamować. Polecam :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-12-2017 o godz 21:22 dorota witkowska dodał recenzję:
niezawodna gra dla mlodziezy i doroslych ciekawa jak zawsze
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-10-2017 o godz 18:13 Andrzej13 dodał recenzję:
super zabawa dla całej rodziny oczywiście męska połowa
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-10-2017 o godz 17:33 Karol Kowalewski dodał recenzję:
Super, chociaż ciągle zdarzają się drobne niedoróbki.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-10-2017 o godz 14:56 Justyna dodał recenzję:
Co tu dużo pisać. Fifa rządzi!!!!!!! :) Polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-02-2018 o godz 11:57 Edyta Gil dodał recenzję:
Super gra! Dzieci zachwycone :-).
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
30-09-2017 o godz 19:45 Patryk Tecmer dodał recenzję:
Płytę nr 2 nie wczytuje....
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.