Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Liczba tonów
  • więcej
Sponsorowane
Cymbałki dla dzieci, instrument, Hello Kiddo
Cymbałki dla dzieci, instrument, Hello Kiddo 16,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Hello Kiddo Finansujący reklamę: Hello Kiddo
Cymbałki chromatyczne dla dzieci, 27-tonowe, f-h-Dominik
Cymbałki chromatyczne dla dzieci, 27-tonowe, f-h-Dominik 82,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: zabawki-dominik Finansujący reklamę: zabawki-dominik

Cymbałki dla dzieci

Cymbałki dla dzieci to instrumenty zbudowane z kolorowych blaszek o różnej długości, umieszczanych na podstawie drewnianej lub plastikowej. Po uderzeniu w nie pałeczkami wyzwalają dźwięki. Wśród ich producentów znajdują się m.in.: MalPlay, Kruzzel, Sevi, Malatec, Lean Toys czy Egmont Toys.

Cymbałki są jednym z najprostszych instrumentów, na których dziecko jest w stanie zagrać gamę, poznawać dźwięki, samo tworzyć melodie, powtarzać je i zapamiętywać. Zabawa z wykorzystaniem instrumentu pozwala też rozwijać poczucie rytmu.

Cymbałki dla dzieci – liczne wzory i kolory

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów cymbałek – proste konstrukcje, sztabki ułożone skośnie czy na wzór tęczy. Niektóre instrumenty przyjmują motyw zwierzątek, dzięki czemu zachęcają najmłodszych do zabawy. Są także większe zabawki przestrzenne o różnych kształtach, które w środku skrywają cymbałki.

Bezpieczeństwo najmłodszych podczas zabawy cymbałkami

Cymbałki dla dzieci to bezpieczne dla dzieci zabawki muzyczne. Poszczególne elementy są zaokrąglone i pozbawione ostrych krawędzi, a drewniane powierzchnie mają powłoki ochronne. Zabawki są lekkie, poręczne, a zarazem wytrzymałe. Producenci zazwyczaj wskazują na opakowaniu minimalny wiek dziecka.

Drewniane cymbałki dla dzieci w zestawach muzycznych

Cymbałki mogą być wykorzystywane w drewnianych zabawkach edukacyjnych jako jeden z ich elementów. Niektóre zestawy umieszczane są w skrzyneczkach, a oprócz pałeczek dziecko do wyzwolenia dźwięku wykorzystuje też spadające na cymbałki kulki. Inną propozycją jest umieszczenie instrumentu na tablicy manipulacyjnej – między innymi elementami na planszy.

Spotyka się też zabawki muzyczne w kompletach, w których znajdują się drewniane cymbałki, grzechotka, trąbka, piszczałki, tamburyn czy trójkąt. Instrumenty te mogą być wykorzystywane w przedszkolach czy świetlicach, by zaangażować do zabawy i integracji większą liczbę dzieci. Zestawy muzyczne służą także do zabawy w domu – z rodzeństwem czy przyjaciółmi.

Cymbałki dla dzieci wspierają rozwój muzyczny malucha już od najmłodszych lat. Porównaj modele dostępne w naszym asortymencie.

więcej