Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej
Producent
  • więcej
Kolor
Cena

Pojazdy dla dzieci

W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli pojazdów dla dzieci, które pozwalają poruszać się z niedużą prędkością zarówno po domowej podłodze, placu zabaw, jak i ścieżkach w parku czy lesie. Do wyboru są produkty wielu znanych producentów, m.in. Lean Toys, Lean Cars, Woopie, Vidaxl, Berg, Rolly Toys, Little Tikes, Peg Perego, Joko, Feber, Injusa, Toyz, Super-Toys czy Ramiz.

Pojazdy dziecięce z logotypami oraz bajkowymi motywami

Nasza oferta obejmuje różnego typu samochody – auta osobowe, ciężarówki, motocykle, gokarty, quady, wozy strażackie, samochody terenowe, koparki, traktory i nie tylko. Na wielu modelach znajduje się logo najbardziej znanych marek samochodowych, m.in. BMW, Ford, Audi, Mercedes, John Deere, Fiat, Volkswagen, Porshe, Volvo czy Lamborghini.

Rodzice mogą również wybierać dla swoich pociech auta dziecięce z motywem bajkowym, np. Psi Patrol, Kraina Lodu, Auta, Księżniczki Disneya, Auta czy Spiderman.

Pojazdy na akumulator

Samochody dziecięce zasilane pojemnym akumulatorem są wyposażone w silniczek, co pozwala maluchom jeździć bez potrzeby pedałowania. Sposób kierowania jest podobny jak w przypadku aut dla dorosłych. Najczęściej pojazd porusza się po wciśnięciu pedału gazu, a zdjęcie z niego nogi powoduje wytracanie prędkości i zatrzymanie się. Dostępne są również dziecięce auta z dwoma biegami, umożliwiającymi jazdę do przodu oraz do tyłu.

Jazda pojazdami dla dzieci jest wygodna i bezpieczna. Można znaleźć modele wyposażone w miękkie fotele, ledowe światła przednie oraz cofania, wzmocnione koła, kierownicę z klaksonem czy pasy bezpieczeństwa. Producenci często wyposażają również samochody dziecięce w głośnik z melodyjkami, schowek na drobiazgi czy funkcję efektów świetlnych.

Samochody dziecięce na pedały, wózki i przyczepki

Pojazdy dla najmłodszych mogą być również napędzane na pedały. Jazda wpływa w tym przypadku pozytywnie na wzmocnienie mięśni nóg dziecka, jego rozwój motoryczny, kondycję oraz sprawność ruchową. W naszym asortymencie znajdują się ponadto przyczepki, wywrotki, cysterny oraz taczki ogrodowe dla dzieci.

Zapoznaj się dokładniej z naszą ofertą pojazdów dziecięcych i wybierz wymarzony model dla twojego dziecka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane pojazdy dla dzieci

TOP
Turnado, gokart elektryczny
27 Turnado, gokart elektryczny Turando
5/5
2199,00 zł
2499,00 zł

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego