Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o napojach

W tej kategorii znajdziesz pozycje, które zawierają kilkaset przepisów na zdrowe koktajle i soki skomponowane z różnych warzyw, owoców oraz ziół. Przejrzyste ilustracje i szczegółowe opisy podpowiedzą, jak odpowiednio je ze sobą łączyć. Dedykowane książki na temat napojów znajdą również amatorzy kawy, herbaty, a także koktajli alkoholowych.  

Najlepsze książki na temat napojów  

Wewnątrz poszczególnych pozycji znajdziesz wiele ciekawych informacji o właściwościach konkretnych owoców i warzyw. Dzięki nim samodzielne przygotowanie pysznych soków czy koktajli nie będzie sprawiało trudności. Przepisy pomogą stworzyć kompozycje, które dostarczą niezbędnych składników odżywczych i witamin. Wewnątrz poszczególnych książek znajdują się przepisy, które wspomagają odchudzanie, przyspieszają metabolizm i pozytywnie wpływają na sylwetkę. Dowiedz się więcej o działaniu organizmu i dostarczaniu mu odpowiedniej porcji witamin i minerałów. Najlepsze książki na temat napojów zdrowych i dietetycznych znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Książki na temat napojów alkoholowych  

Przygotowanie koktajli alkoholowych w domowym zaciszu dzięki praktycznym poradom, zawartym w dedykowanych książkach, stanie się zaskakująco proste. Odpowiednie techniki, proporcje i składniki opisują doświadczeni barmani, dzieląc się wiedzą, która pozwoli stworzyć wiele rozmaitych  drinków. Znajdziesz u nas również książki na temat napojów alkoholowych takich jak nalewki czy wina.  

Pozycje takich wydawnictw jak Olesiejuk, Buchmann, Dragon czy Muza S.A. to tylko część asortymentu. Sprawdź bogatą kolekcję książek o rozmaitych napojach. 

więcej