Fallout 76 (PC)

Sprzedaje empik.com : 199,99 zł

199,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 72 godziny

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pasuje do tego produktu

Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiają Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj z innymi albo nie. Otrzymasz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle.

Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.

Cechy gry:

 • Oto wychodzisz - Tryb wieloosobowy zawita w końcu do niesamowitego, otwartego świata gier RPG spod znaku Bethesda Game Studios. Stwórz postać przy pomocy systemu S.P.E.C.J.A.Ł. i ruszaj swoją drogą na nowych i nieokiełznanych pustkowiach, odwiedzając setki różnych miejsc. Czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi – czeka cię nowa, wyjątkowa przygoda w świecie Fallouta,
 • Zjawiskowy świat - Całkowicie nowa szata graficzna, oświetlenie i technologia tworzenia krajobrazu tchną życie w sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar wiąże się z innymi niebezpieczeństwami oraz innymi nagrodami. Postnuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak piękna,
 • Nowy amerykański sen  - Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu Mobilnej Produkcji (C.A.M.P.), aby budować i tworzyć w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. da ci tak bardzo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz nawet otworzyć sklep, aby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni,
 • Potęga atomu - Ruszaj w pojedynkę lub z innymi ocalałymi, aby zdobyć dostęp do broni ostatecznej – pocisków nuklearnych. Związane z nimi zniszczenie daje również początek wysokopoziomowej strefie z rzadkimi i cennymi zasobami. Chcesz bronić potęgi atomu czy jej użyć? Wybór należy do Ciebie.

DARMOWE AKTUALIZACJE DO GRY FALLOUT 76

DZIKIE APPALACHY – już dostępne

Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najmocniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Dzikich Appalachach - serii nowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, które pojawiać się będą przez kilka tygodni, począwszy od 12 marca. Dzikie Appalachy zawierają:

 • Nowe zadania: Straszna strzyża! - Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej serii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.
 • Nowe zadania: Zawsze wzwyż - Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o legendarnych skautach-pionierach. Zgarniaj odznaki za osiągnięcia, zdobywaj kolejne stopnie i zyskaj niezwykle użyteczny modyfikowany plecak.
 • Nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie - Znajdź tajemniczego dostawcę i wymień lub przetwórz niepotrzebne legendarne przedmioty na nowy legendarny sprzęt. Za każdą gwiazdkę na legendarnym przedmiocie, który przetwarzasz, zwiększasz swoje szanse na zyskanie legendarnej broni czy wymarzonego pancerza.    
 • Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny - Używaj przedmiotów ze swojej skrytki, aby udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i przepiękne zdjęcia z użyciem nowego, funkcjonalnego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle.  
 • Nowe funkcje: Warzenie i destylacja - Rozpocznij nowe zadanie i odkryj tajemnice zakazanego napoju, Nuka-bimbru. Zrób imprezę w swoim C.A.M.P. dzięki nowym systemom oraz recepturom warzenia i destylacji.
 • Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht - Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody w postaci fasnachtowych masek.
 • Nowy tryb gry: Przetrwanie - Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, lepszymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody! 

NUCLEAR WINTER – już dostępne

Lato przyniesie kolejną serię dużych aktualizacji Fallouta 76, między innymi dodatek Nuclear Winter - zupełnie nowy sposób na grę, który zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu.

 • Nowy tryb gry: Nuclear Winter - Zupełnie nowy sposób na grę w Fallouta 76, który całkowicie zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu.
 • Nowe napady na krypty: Otwierają się krypty 96 i 94 - Dla naszych najbardziej doświadczonych graczy mamy możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowych, grupowych napadach na krypty wysokiego poziomu.
 • Nowa funkcja: Legendarni gracze - Zupełnie nowy system prestiżu pozwoli graczom powyżej poziomu 50 stać się legendarnymi. Ich postacie będzie można zresetować i wyposażyć w zupełnie nowe, potężniejsze zdolności.

WASTELANDERS – już dostępne

Wyrusz na wyprawę pełną prawdziwych wyborów i konsekwencji w Wastelanders - naszej największej i najbardziej ambitnej aktualizacji do 76. Wastelanders będzie zawierało nową główną serię zadań, nowe frakcje, nowe wydarzenia, nowe funkcje i jeszcze więcej niespodzianek.

STALOWY ŚWIT – już dostępne

Przygotujcie się do powitania Bractwa Stali w Appalachach w Stalowym Świcie, kolejnej bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich graczy Fallouta 76, która pojawi się 1 grudnia. Stalowy Świt to pierwszy rozdział serii zadań Bractwa Stali, który rozszerza koncepcję nowych mieszkańców Appalachów, rozpoczętą w kwietniowej aktualizacji Wastelanders. Stalowy Świt to nowe postacie NPC, nowe miejsca do odwiedzenia, schrony C.A.M.P. rozszerzające opcje budowy, nowe uzbrojenie oraz pancerze do zdobycia i wiele, wiele więcej.

Ad victoriam!

Stalowy Świt to pierwszy rozdział nowej serii zadań związanych z Bractwem Stali, który będzie dostępny za darmo dla graczy Fallouta 76. Paladynka Leila Rahmani i jej drużyna przybywają z Kalifornii, aby założyć appalaski oddział Bractwa. Współpracuj z lub przeciwko innym frakcjom, aby osiągnąć sukces. Odwiedź osady zamieszkałe przez nowe postacie niezależne i odblokuj potężne uzbrojenie oraz pancerze z arsenału Bractwa. Wesprzyj Bractwo w jego misji odbudowy społeczeństwa i pomóż mu zabezpieczyć cenną technologię – to od ciebie zależy, jak zostanie użyta. Premiera 1 grudnia 2020 roku.

Zawartość aktualizacji Stalowy Świt:

 • Nowa seria zadań – Zdecyduj, jak chcesz wesprzeć członków Bractwa Stali w pierwszym rozdziale ich całkiem nowej historii. Dostępna od 1 grudnia.
 • Nowe lokacje i sprzęt – Odblokuj unikatową broń i pancerze ze Stalowego Świtu i odkrywaj nowe lokacje zamieszkane przez członków Bractwa i innych frakcji.
 • 3. sezon z nową planszą S.C.O.R.E. – Dołącz do agentki K.D. Inkwell w jej misji dla Gildii Starożytności i awansuj, by odblokować nowe nagrody, takie jak sojusznicy w C.A.M.P., pudełka śniadaniowe i nie tylko. Początek sezonu 15 grudnia.
 • Schrony C.A.M.P. – Buduj i dekoruj nowe, oddzielne od głównego C.A.M.P., podziemne przestrzenie. Ukończ nową misję i zdobądź swój pierwszy schron za darmo, rozpoczynając od 1 grudnia.
 • Pomniejsi sojusznicy – Zrekrutuj dwóch nowych sojuszników podczas awansowania w 3. sezonie. Będą oferowali bonusy z twojego C.A.M.P.

Fallout 76: Stalowy Świt Edycja Deluxe i Pakiet rekrutacyjny Bractwa zawierają dodatkowe przedmioty cyfrowe, podczas gdy Edycja Deluxe zawiera także pełną wersję gry:

 • Wieża zwiadowcza Bractwa Stali – obserwuj Appalachy z wielkiej wieży zwiadowczej, by nie dać się zaskoczyć zagrożeniom i odkryć nowe okazje.
 • Salut Bractwa Stali – Ad victoriam, bracia.
 • Barykada Bractwa Stali – jeszcze jedno narzędzie do ochrony przed nowymi zagrożeniami czyhającymi w Appalachach.
 • Polowy pakiet taktyczny Bractwa – sięgnij po ten polowy pakiet taktyczny Bractwa i nigdy już nie daj się zaskoczyć w terenie.
 • Szafka z koszar Bractwa – zabezpiecz swoje cenne znaleziska w szafce z koszar Bractwa.
 • Malowanie pancerza wspomaganego z odzysku Bractwa – wykorzystaj wszystko, co znajdziesz, by odzyskać Appalachy!
ID produktu: 1201901471
Tytuł: Fallout 76
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda Softworks
Dystrybutor: Cenega S.A
Data premiery: 2018-11-14
Wersja językowa: Angielska, Polska (Napisy)
Platforma: PC
Nośnik: DVD
Liczba nośników: 1
Rodzaj opakowania: Big DVD
Wymiary [mm]: 138 x 192 x 17
Waga w opakowaniu [g]: 64
Indeks: 26275710
średnia 3,4
5
10
4
3
3
2
2
2
1
6
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
5 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
3/5
04-12-2018 o godz 10:01 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Na ten moment gra jest jeszcze bardzo niedopracowana. Sporo błędów, które mam nadzieję zostaną wyeliminowane w kolejnych aktualizacjach. Jednak jednym z aspektów gry, który będzie raczej niezmienny jest brak NPC'ów. Świat przez to wydaje się pusty oraz tło fabularne przez to bardzo ucierpiało. Przez co, motorem napędowym gry nie jest chęć poznania historii, którą ma do przekazania gra. Jeśli ktoś lubi zwiedzanie wymarłego świata i czytanie zapisków dawno nieżyjących ludzi oraz grindowanie to gra może się spodobać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-06-2022 o godz 15:28 przez: Maciej | Zweryfikowany zakup
Gra niczego sobie. Ale 6 dniowa wysyłka do empika (odbiór osobisty) to zdecydowanie dramat!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
09-11-2018 o godz 18:48 przez: lolson
Straszne dziadostwo. Każdy pojedynczy grosz wydany na tą grę będzie groszem zmarnowanym. Zakupiłem w przedsprzedaży, zagrałem w bętę, anulowałem zamówienie o/
Czy ta recenzja była przydatna? 3 2
2/5
20-11-2018 o godz 11:33 przez: hefajstoss
W dwóch słowach – wielkie rozczarowanie. 1. Grafika – dno i wodorosty. Optymalizacja tej „gry” zatrzymała się w pewnej epoce. Interfejs graficzny bez wyboru FOV (no chyba że ktoś jest majster ogarniający konfigurację gry) , brak zaawansowanego trybu grafiki który mógłby sobie gracz samodzielnie wybrać. Jak ktoś ma monitor 21:9 to niech zapomni o jakichkolwiek ustawieniach swojego sprzętu. 2. Umieszczenie Fallouta 76 w sieci to kolejny minus. Postawili na grę dla wielu graczy. No cóż klimat Fallouta się zmienił, a koncepcji i wyobraźni chyba twórcom zabrakło. Gra nawet przy dobrym łączu wiele traci. 3. Fabuła lub i jej brak – to wielka dziura. Powtarzające się questy w czasie to kolejna masakra. Zwyczajne zapychacze czasu, 4. Liczne błędy jak przedmioty w powietrzu, wrogowie którzy czasem nie atakują lub magicznie znikają. Nasuwa się pytanie – gdzie zebrano i przeanalizowano dane z beta testów? Nawet nie ma porządnej recenzji tej gry, bo pewnie BetXXX ze wstydu w ogóle nie wysłała gry do recenzji, bo i po co – „żywcem by ją zjedzono”. Koszt zakupu tej gry nie powinien przekraczać 10 doolców! Tak naprawdę to tęsknię za starym dobrym Falloutem, a to co kupiłem go nie przypomina.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
2/5
26-11-2018 o godz 14:43 przez: michalfejdych
Gra już jest dostępna za 99zł u innych sprzedawców. Nie polecam w tej cenie
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego