Zabawki edukacyjne - Back to school

Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów
Wyczyść filtry

Wiek: 8-11 lat usuń

Wiek: 12-14 lat usuń

Wiek: 15+ lat usuń

Zabawki edukacyjne

Czy nauka zawsze musi oznaczać, że dziecko siada w ławce szkolnej lub przed biurkiem z książką i zeszytami, starając się zapamiętać wszystkie informacje z danej dziedziny? Oczywiście, że nie! Przyswajanie nowych informacji i umiejętności może być znakomitą zabawą, zajmującą nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. Chcesz, by Twoja pociecha pokochała zdobywanie wiedzy? Pragniesz zaspokoić jej potrzeby poznawcze? Zapoznaj się z naszą ofertą zabawek edukacyjnych dla dzieci, które pozwolą łatwiej wprowadzić je między innymi w świat cyferek i literek. Nauka pisania czy edukacja matematyczna lub muzyczna z zabawkami nabiera zupełnie innego wymiaru. Dlaczego? Z kolekcją zabawek kreatywnych z kategorii Back to School Twoje dziecko polubi uczenie się!

Zabawki edukacyjne – doskonałe dla dzieci w różnym wieku

Masz w domu rocznego maluszka, przedszkolaka, a może ucznia szkoły podstawowej? Dziecko szybko rośnie, rozwija się i nabywa nowych umiejętności. Pomagaj mu w zdobywaniu wiedzy i ułatwiaj naukę dzięki wybraniu odpowiednich dla niego zabawek edukacyjnych. Dla najmłodszych dzieci oferujemy zabawki kreatywne, pozwalające na budowanie zwierząt, postaci i obiektów np. z klocków i kolorowych rzepów. Z kolei dla starszych pociech proponujemy zabawki naukowe – globus, mikroskop czy zestaw do poznawania skał i kryształów.

Wiele różnych zabawek edukacyjnych

Dzięki szerokiej ofercie zabawek edukacyjnych na empik.com możesz wybrać dla swojego dziecka coś, co z pewnością przypadnie mu do gustu. Jeśli pociecha przejawia talenty muzyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać dla niego instrumenty dla dzieci – cymbałki, flet czy tamburyn. Zabawki interaktywne zajmują uwagę najmłodszych i pozwalają na aktywne uczestnictwo w procesie uczenia się. Co ważne, Twoja pociecha miło spędza czas, ale jednocześnie dowiaduje się czegoś nowego. Taki proces nabywania wiedzy jest zalecany przez ekspertów i spełnia zasadę nauki przez zabawę.

Nauka liczenia i pisania

Podstawową umiejętnością, jaką powinny posiąść dzieci w wieku szkolnym jest pisanie, czytanie i liczenie. Poznawanie liter będzie przyjemniejsze z tablicą suchościeralną czy kolorowymi literkami z magnesami. W przyswajaniu alfabetu przydatne będą też laptopy edukacyjne, które ułatwią dziecku rozpoznawanie liter, składanie ich w sylaby czy w całe wyrazy. Liczenia zaś łatwiej nauczyć się z klockami i lizakami oznaczonymi cyframi.

Dostosuj zabawkę kreatywną, interaktywną lub edukacyjną do indywidualnych talentów i zainteresowań swojej pociechy, aby sprawić jej prawdziwą przyjemność.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.