Wywrotki dla dzieci

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej

Wywrotki dla dzieci

Wywrotka to świetna zabawka dla miłośników wielkich maszyn i kreatywnego spędzania czasu. W asortymencie znajdują się zarówno duże wywrotki, samochody wywrotki, jak i modele idealne do zabawy w piasku.

Duża wywrotka dla dzieci - prezent dla małego budowniczego

Duże wywrotki zabawkowe to doskonały wybór dla młodych inżynierów. Funkcje, takie jak unoszona klapa, umożliwiają realistyczne symulowanie prac budowlanych czy transportowych.

Zabawka auto-wywrotka to propozycja prezentowa dla dzieci, która sprawia, że maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy budowlani. Modele samochodów  są dostępne w wielu wzorach i kolorach, w asortymencie znajdują się produkty znanych marek takich jak Wader, Lean Toys, Bruder, Mega Creative czy Tupiko.

Wywrotki dla dzieci - źródło świetnej zabawy

Wywrotki mogą zapewnić radość z zabawy i rozwijanie umiejętności koordynacji ruchowej. To dobra propozycja dla najmłodszych fanów maszyn budowlanych, występująca zarówno w większych rozmiarach, jak w wersjach kieszonkowych. Niektóre modele przeznaczone są do zabawy w domu, zaś inne sprawdzą się w ogrodzie czy piaskownicy. Auta dostępne są pojedynczo i w wielopakach.  Niektóre z auto to imitacje prawdziwych marek samochodowych m.in. Volvo czy Mercedes-Benz.

Samochód wywrotka może być nie tylko rozrywką, ale również pretekstem do nauki o świecie pojazdów i konstrukcji.

Wybierz wywrotki zabawkowe z naszego asortymentu i zaintryguj swojego malucha światem maszyn budowlanych!

więcej