Tor wyścigowy dla dzieci

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej

Tory wyścigowe dla dzieci

Dzieci, zwłaszcza chłopcy, to prawdziwi fani motoryzacji. Interesują je traktory, motory oraz szybkie samochody, poruszające się po torach wyścigowych. Mając w domu małego miłośnika czterech kółek, można umilić mu codzienną aktywność, wyposażając jego pokój w tor wyścigowy. To zabawka, którą by móc się bawić, należy złożyć – to idealny sposób na ćwiczenie zdolności manualnych dziecka oraz zajęcie na długie godziny.

Tory wyścigowe dla dzieci – co można wybrać?

W tej kategorii znajdują się tory wyścigowe dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są to zarówno małe jak i bardzo rozbudowane zestawy, które można dostosować do wieku dziecka. Dużą popularnością cieszy się tor wyścigowy Hot Wheels, na którym można się ścigać nawet pięcioma autkami. To wyzwanie rajdowe dla najmłodszych oraz miejsce do przechowywania kolekcji samochodów. Podobnie jak tory wyścigowe dla dzieci znanych marek jak Carrera z postaciami z bajek Psi Patrol, Disney czy Sonic.

Na co zwrócić uwagę kupując tor wyścigowy dla dzieci?

Tory wyścigowe dla dzieci powinny być dostosowane do wieku malucha. Kupując zabawkę dla najmłodszych, należy zwrócić uwagę na to, aby nie posiadała drobnych elementów, których połknięcie wiązałoby się z ryzykiem zadławienia. Starsze dzieci z powodzeniem mogą korzystać z rozbudowanych zestawów torów, składających się z małych komponentów. Równie ważna jest wielkość toru – mniej skomplikowany w obsłudze model to pomysł na prezent dla 2-3 latka. Strome zakręty, labirynty dróg, pętle, rampy czy wyrzutnie umilą czas starszym dzieciom, nawet nastolatkom.

Zabawa z torem wyścigowym – oto korzyści!

Zabawa z torem wyścigowym w roli głównej przynosi wiele korzyści. Maluch może bawić się swoimi ulubionymi samochodami, tworzyć własne scenariusze i historię, przez co rozwija wyobraźnię. Poruszając się po torze, dziecko ćwiczy koordynację ruchową oraz precyzję, co w późniejszym czasie przydaje się w trakcie nauki pisania i rysowania.

Wiesz, że Twoje dziecko marzy o tego typu zabawce? Zapoznaj się z dostępnymi wariantami torów wyścigowych i wybierz produkt, który zachwyci małego rajdowca!

więcej