Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Marka
Bohater
Producent
Kolor
Cena

Ochraniacze dla dzieci

Kiedy Twoje dziecko rozpoczyna naukę jazdy na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze czy na łyżwach, nie zapomnij zaopatrzyć je w dodatki, które chronią przed skutkami upadków. Postaraj się zadbać o bezpieczeństwo swojej pociechy podczas uprawiania przez nią różnych dyscyplin sportowych. W naszym sklepie znajdziesz ochraniacze dla dzieci. Wybierz takie, które będą odpowiednie dla Twojej pociechy.

Ochraniacze na rower dla dzieci i nie tylko

Nauka jazdy na rowerze czy innych pojazdach kołowych wiąże się z ryzykiem upadków. Kup dziecku ochraniacze na kolana i łokcie oraz ochraniacze na nadgarstki. To newralgiczne miejsca ciała, które trzeba zabezpieczać, by nie doszło do poważnych urazów. Przykładowo jazda na rolkach bez odpowiedniej ochrony – ochraniaczy na rolki – może skończyć się kontuzją nadgarstka, stłuczeniem kolana, a nawet złamaniem kończyny.

Aktywne dziecko powinno mieć chronioną nie tylko głowę, do czego służy odpowiedni kask, ale i inne części ciała. Ochraniacze i usztywniacze spełniają taką właśnie funkcję. Powinny one być wykonane z wytrzymałego plastiku i dopasowane rozmiarowo do ciała dziecka. Ochraniacze na kolana i łokcie chronią zarówno przed zdarciem skóry, jak i złamaniem ręki czy nogi.

Ochraniacze do gry w piłkę nożną

W naszym sklepie dostępne są także ochraniacze na piszczele dla dzieci, które grają na przykład w piłkę nożną. Nieopatrzne kopnięcie w tę część ciała może być bolesne, podobnie jak upadek na kolana. Ochraniacze piłkarskie dla najmłodszych trzeba dobierać, kierując się komfortem pociechy. Takie elementy nie mogą ograniczać zanadto ruchów i muszą być łatwe w zapinaniu czy odpinaniu. 

więcej

TOP - najczęściej kupowane ochraniacze dla dzieci

Strefa marek

Dowiedz się więcej o najpopularniejszych zabawkach

Wszystkie artykuły

Podobne do ostatnio oglądanego