Pluszak kot

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu

Pluszowe kotki

Pluszowy kotek należy do najpopularniejszych maskotek dla dzieci. Taka zabawka ma delikatne i miłe w dotyku pluszowe futerko. Może służyć do zabawy, być wykorzystywana jako poduszka lub zagłówek, a także stanowić ozdobę dziecięcego pokoju. W naszym asortymencie znajdują się koty pluszowe różnych marek, w tym Nici, Beppe, Aurora, Chinchilla, Bestomi, Meteor, Trudi, Kadax, Piccollo, Tutilo i Deef.

Pluszowe koty w różnym rozmiarze i kolorze

W sprzedaży są dostępne zarówno małe, jak i duże koty pluszowe. Niewielkie maskotki dobrze sprawdzają się jako przytulanka oraz ozdoba pokoju. Dziecko może bawić się nimi w odgrywanie roli opiekuna, który troszczy się o swoje zwierzątko, karmi go i kołysze do snu. Dzięki takiej zabawie rozwija w sobie wrażliwość i empatię. Kot pluszak staje się wiernym przyjacielem malucha, który towarzyszy mu zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. Długi kot pluszak może mieć razem z ogonem nawet około 100 cm długości. Taka maskotka dobrze sprawdza się jako poduszka – zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Można wykorzystać ją nie tylko do spania, lecz także podczas codziennego relaksu, np. przed telewizorem.

Pluszowe koty są dostępne w różnym kolorze, co ułatwia ich dopasowanie do upodobań chłopca oraz dziewczynki. Niektóre kotki pluszaki mają realistyczny wygląd i przypominają określone gatunki kotów, np. syberyjskiego czy perskiego. Dzięki temu zabawka taka może pełnić funkcję edukacyjną. Pluszowe kotki ułatwiają także dziecku zasypianie oraz pomagają mu radzić sobie z trudnymi emocjami.

Koty pluszowe – bohaterowie znanych filmów dla dzieci

Maskotki w postaci pluszowych kotków mogą być zaprojektowane w motywie popularnych filmów, np. „Tom i Jerry”, „Harry Potter”, „Monster High”, „Garfield”, „Pusheen” czy „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Dzięki takiej zabawce dziecko może odgrywać swoje ulubione sceny, a także identyfikować się ze zwierzęcym bohaterem, naśladować jego zachowania czy powtarzać słowa usłyszane podczas oglądania filmu.

Sprawdź, jak wiele ślicznych kotków pluszaków znajduje się w naszym asortymencie. Wybierz jeden z nich na prezent dla swojej małej pociechy.

więcej