Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Wydawca
Kraj Wydania
  • więcej

International press home &garden

Pomysły między innymi na aranżację i dekorację wnętrza lub projekt ogrodu można zaczerpnąć m.in. z czasopism zagranicznych o domu i ogrodzie, czyli International press home & garden. Na łamach tego typu prasy czytelnicy znajdą wiele praktycznych porad, wskazówek i inspiracji dotyczących między innymi obecnych trendów, jakie panują w aranżacji przestrzeni domowej, doborze kolorów lub tkanin. Dowiedzieć się można także o różnorodnych rozwiązaniach wykorzystywanych podczas urządzania pomieszczeń, na przykład kuchni czy łazienki. 

Prasa zagraniczna - język i częstotliwość wydania

Wśród tytułów z kategorii International press home & garden dostępne są magazyny o domu i ogrodzie wydawane w kilku krajach, na przykład: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone, Francja, Belgia czy Dania. Prasę zagraniczną o domu i ogrodzie można zatem przeczytać w różnych językach, między innymi angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim lub hiszpańskim. Czasopism zagraniczne, poruszające tematykę domu i ogrodu wydawane się między innymi jako nieperiodyki, miesięczniki, dwumiesięczniki, kwartalniki lub roczniki. 

Czasopisma zagraniczne - dostępne serie i tytuły

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych serii i tytułów czasopism z kategorii International press home & garden. Dostępne serie magazynów zagranicznych o domu to między innymi Vogue, Milk, Marie Clarie, Elle Decoration, AD Architectural Digest. Wśród typowych czasopism ogrodniczych czytelnicy znajdą na przykład Gardens Illustrated, The English Garde oraz Mein Schoener Landgarten. International press home & garden to między innymi magazyny: Homes & Gardens, House & Garden  lub Wohnen und Garten.

Prasa zagraniczna o domu i ogrodzie może stanowić inspirację nie tylko dla osób, które zawodowo zajmują się projektowaniem wnętrz lub ogrodów, ale też między innymi dla osób, szukających pomysłu na aranżację przestrzeni własnego mieszkania lub interesujących się tą tematyką. Przejrzyj naszą ofertę czasopism zagranicznych o domu i ogrodzie i zobacz, które z nich Cię zaciekawią!  

więcej