Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Język włoski

Jednym z języków wywodzących się z łaciny jest włoski. Zalicza się on do grupy romańskich, italskich. Jeśli miałeś okazję być we Włoszech i słyszeć rodowitych mieszkańców tego kraju, z pewnością zauważyłeś, że to język śpiewny, miękki, przyjemny dla ucha, ale i bardzo ekspresyjny, pozwalający na odzwierciedlenie gorącej natury mieszkańców tej części Europy. Jeśli wybierasz się do Włoch na wycieczkę, chcesz przeprowadzić ekspansję swojej firmy na Półwysep Apeniński lub pragniesz przeprowadzić się do Italii w najbliższym czasie, już dziś zacznij uczyć się języka włoskiego. Pomogą Ci w tym książki do nauki włoskiego, które znajdziesz w naszej ofercie.

Szeroka oferta książek językowych

Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie znalazły się książki do nauki języków obcych – zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia wyposażone w płyty CD z rozmówkami. Wśród nich znajdziesz między innymi książki z gramatyką języka włoskiego oraz rozmówki i słowniki włoskie. Wszystko po to, byś mógł opracować najlepszy dla siebie system nauki tego języka.

Być może chcesz tylko poznać podstawowe zwroty i szukasz opracowania do nauki włoskiego służącego do podstawowej komunikacji? A może chcesz solidnie się go nauczyć i potrzebujesz książek do nauki języka włoskiego, systematyzujących słownictwo, wiedzę z zakresu gramatyki, ortografii i składni?

Dla początkujących i zaawansowanych

Ofertę książek i ćwiczeń do nauki włoskiego kierujemy do osób, które dopiero zaczynają uczyć się pierwszych słówek po włosku, jak i tych, którzy mają już solidne podstawy językowe. Być może uczyłeś się łaciny, co daje Ci pewne rozeznanie w tym, jak wygląda składnia w języku włoskim. Kiedy już natomiast potrafisz posługiwać się prostymi słowami i zwrotami po włosku, zaopatrz się w testy i ćwiczenia z gramatyki języka włoskiego oraz słowniki włoskie, aby poszerzać swoje słownictwo i móc swobodnie rozmawiać z mieszkańcami Italii.

Nauka włoskiego z wykorzystaniem książek z naszej oferty będzie bez wątpienia łatwiejsza i przyjemniejsza. Wybierz takie pozycje do nauki języka włoskiego, które są adekwatne do twojej wiedzy i pomogą Ci ją poszerzać.

więcej