Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Kolor
Komaptybilność
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Dostawki do wózka

Dzieci rozwijają się w bardzo szybkim tempie – w okamgnieniu wyrastają z ubranek, zabawek, fotelików, akcesoriów, łóżek czy wózków. Tempo to wymaga odpowiedniego dostosowania się oraz dopasowania sprzętu do wieku pociechy. Dlatego też rodzice wielokrotnie stają przed trudnymi decyzjami dotyczącymi wyboru odpowiedniego wyposażenia, które posłuży przez dłuższy czas.

Sprawa jednak komplikuje się nieco, jeśli w rodzinie pojawia się kolejny maluszek, który wymaga dodatkowych akcesoriów oraz sprzętu. Między innymi potrzebuje wózka z gondolą. A co jeśli pierworodna pociecha jest już na tyle samodzielna, że podczas spacerów przez jakiś czas może poruszać się sama? W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest dostawka do wózka.

Czym jest dostawka do wózka?
Dostawka do wózka to świetne i funkcjonalne rozwiązanie, które zwiększy komfort podczas spacerów zarówno rodziców, jak i dzieci. To wygodna i bezpieczna dodatkowa platforma do wózka, która po przymocowaniu do stelaża, tworzy dodatkowe miejsce dla malucha. Dzięki temu twoje starsze dziecko będzie mogło być blisko ciebie oraz odpocząć i nabrać sił podczas spaceru.

Rodzaje dostawek
Możesz wybrać dostawkę do wózka z siedziskiem, która pozwoli maluchowi odpoczywać na siedząco. Niektóre dostawki z fotelikami posiadają także pasy (np. dostawka do wózka X Rider), dzięki czemu będziesz mieć pewność, że twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne. Jeśli jednak twoja pociecha jest na tyle ruchliwa i ciekawa świata, że nie potrafi usiedzieć w miejscu, możesz wybrać platformę z funkcją stania, np. model Lascal Buggyboard Maxi. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane dla starszych dzieci. Możesz również wybrać model wielofunkcyjny, 2w1 (Bumprider), który umożliwia łatwe odczepienie siedziska, dzięki czemu pozostaje wyłącznie platforma do stania.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą dostawkę do wózka dla siebie i swojego dziecka.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Akcesoria do wózków dziecięcych – najczęściej zadawane pytania