Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Dla kogo
Waga dziecka
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Parasolki do wózków

Spacery są niezwykle atrakcyjną formą aktywności dla dzieci. To podczas nich doświadczają i poznają świat zewnętrzny. Już od niemalże pierwszych chwil życia maluszka warto przechadzać się z nim i powtarzać czynność tę jak najczęściej.

Spacer z dzieckiem różni się jednak od przechadzki dorosłych. Wybierając się z dzieckiem na małą wycieczkę należy odpowiednio się przygotować i mieć przy sobie torbę pełną akcesoriów, np. chusteczek nawilżanych, smoczków, czy przekąsek. Należy mieć też dopasowany do wieku dziecka wózek, a w nim śpiwór lub kocyk (w zależności od pogody), wkładkę, folię lub moskitierę. W końcu wygoda i bezpieczeństwo dziecka jest dla rodziców i opiekunów najważniejsze.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Jeśli jednak chcesz zapewnić dziecku całkowity komfort podczas spaceru, powinieneś pomyśleć również o parasolce do wózka. Zapewni ona twojemu maluszkowi ochronę przed rażącym słońcem, a także ochroni przed promieniami UV. Parasola do wózka osłoni pociechę także przed deszczem.

Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku wózków z gondolą dla noworodków i niemowląt, które leżą w wózku buzią skierowaną do góry i które są szczególnie narażone na działanie zjawisk atmosferycznych. Parasolkę możesz przymocować też bez problemu do spacerówki, zapewniając ochronę i komfort również nieco starszym dzieciom.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli parasolek, m.in. przeciwsłoneczną. Jeśli jednak szukasz wariantu, który sprawdzi się w różnych warunkach, wybierz uniwersalną parasolkę do wózka, która sprawdzi się zarówno podczas upału, jak i deszczu, czy śniegu. Dzięki odpowiedniej parasolce przymocowanej do wózka spacery nie będą aż tak uzależnione od pogody na dworze.

Alternatywa dla parasolki, czyli daszek do wózka

Jeśli jednak uważasz, że parasolka nie zapewni twojemu maluszkowi komfortu na odpowiednim poziomie, zamiast parasolki możesz wybrać daszek do wózka. Daszki chronią dziecko przed słońcem oraz wiatrem tym samym nie zasłaniając pociesze widoku.

Unikalny wygląd wózka

Parasolki do wózków mają dodatkową zaletę – nadają im dodatkowego uroku. W naszej ofercie znajdziesz modele w różnych kolorach oraz kształtach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz parasolkę, która doda twojemu wózkowi uroku oraz oryginalności.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz parasolkę do wózka dla swojego dziecka.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Parasolki do wózków – najczęściej zadawane pytania