Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Nowości
Kolor
Komaptybilność
  • więcej
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Adaptery do wózków i fotelików

W ofercie akcesoriów do wózków i fotelików dziecięcych dostępnej na empik.com znajdziesz między innymi szeroki wybór adapterów. To z pozoru niewielkie urządzenia, które pozwalają dopasować konstrukcję wózka jednej marki do gondoli lub fotelika-nosidełka innego producenta.

Do czego służy adapter?

Adaptery do wózków czy adaptery do fotelików to mechanizmy, które na ogół montowane są na stelażu wózka, byś bez problemu, szybko i skutecznie, a przy tym bezpiecznie, zamontował fotelik samochodowy lub gondolę. Ułatwi Ci to przenoszenie fotelika samochodowego na stelaż wózka lub na odwrót.

Być może potrzebujesz adapterów do wózka, jeśli często podróżujesz z pociechą samochodem i zależy ci na tym, by móc sprawnie przenosić dziecko z samochodu do wózka, bez konieczności wyjmowania go z fotelika. Jeśli masz odpowiednie adaptery, to z bagażnika wyjmujesz stelaż wózka, wpinasz do niego fotelik, a ten w jednym momencie zostaje stabilnie osadzony właśnie dzięki adapterom.

Jak wybrać odpowiednie adaptery?

Stoisz przed wyborem adapterów do fotelików czy do wózka? Zwróć uwagę przede wszystkim na to, by wybrane rozwiązanie było odpowiednio dopasowane do konkretnego stelaża. U nas w opisie każdego modelu znajdziesz informację o tym, do jakich marek fotelików, gondoli i stelaży wózków pasuje dany adapter.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Adaptery do wózków i fotelików – najczęściej zadawane pytania