Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Waga dziecka
  • więcej
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Wkładki i materace

Producenci różnych akcesoriów do wózków dziecięcych, zarówno głębokich, jak i spacerówek, prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych gadżetów. Chodzi m.in. o wkładki czy materace, które sprawiają, że dziecko w wózku może mieć tak komfortowe warunki do spania i wypoczynku, jak we własnym łóżeczku czy kołysce. Wybierz z naszej oferty odpowiednie dla swojej pociechy komplety do wózka. 

Dla wygody Twojego dziecka 

Nie wszystkie wózki mają wygodne, miękkie siedziska i podparcia, dlatego możesz je wyposażyć w dodatkową wkładkę. Wybierz taką, która została wykonana z oddychających materiałów i zapewni Twojej pociesze odpowiednią cyrkulację powietrza. Zapobiegnie to odparzeniom i otarciom.  

Dodatkowo wkładki mają z reguły specjalnie wycięte otwory na pasy, dzięki którym możesz dopasować wybraną wkładkę do różnego rodzaju wózków, fotelików, a nawet nosidełek.  

Wybieraj z naszej oferty wkładki do wózków w wielu fantazyjnych wzorach i kolorach. Dzięki temu wózek dziecięcy stanie się designerskim elementem wyposażenia Twojego malucha. W kompletach znajdziesz prócz wkładki także poduszeczkę – płaską lub typu motylek, która zwiększy komfort Twojego dziecka.  

Materacyk do gondoli 

Gondola w wózku stanie się najwygodniejszym łóżeczkiem dla dziecka, jeśli zaopatrzysz ją w materacyk z naszej oferty. Materac może mieć też postać kokonu, który umożliwi dziecku bezpieczne baraszkowanie.  

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Wkładki i materace do wózków – najczęściej zadawane pytania