Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Waga dziecka
  • więcej
Marki
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Poduszki do wózków

Poduszka to ważny element wózka. Pozwala zadbać o ułożenie główki twojego malucha na odpowiedniej wysokości, tak, aby wspierać rozwój aparatu mowy, a także zapewnić dziecku wygodę. Jeśli więc pragniesz zapewnić swojemu maluszkowi komfort na najwyższym poziomie lub jeśli zastanawiasz się, czy materac w wózku wystarczy, by zapewnić mu odpowiednie ułożenie główki oraz pozwoli zamortyzować wstrząsy podczas przechadzek po nierównym podłożu, powinieneś pomyśleć nad zakupem poduszki do wózka.

Pozycja leżąca dziecka znacznie różni się od pozycji dorosłego, dlatego też najbezpieczniejszą pozycją dla niemowląt, szczególnie noworodków, jest leżenie na płasko. Jednak podczas spacerów, czy podróży samochodem dziecko narażone jest na wstrząsy związane z nierównościami podłoża. W takim przypadku, aby uniknąć urazów, warto odpowiednio zabezpieczyć jego delikatną główkę. Poduszki do wózków zapewniają maluchom nie tylko amortyzację, ale dbają o odpowiednie ułożenie głowy i utrzymują ją we właściwej pozycji, zapewniając pociechom dodatkowy komfort podczas podróży. Sprawdzą się świetnie zarówno w wózkach, jak i fotelikach samochodowych

Poduszka motylek

Wśród poduszek do wózków prym wiodą poduszki w kształcie motylków. To nie tylko ładny dodatek do wózka, ale przede wszystkim gadżet, który zapewni bezpieczeństwo twojemu maluchowi. Kształt nie jest przypadkowy – dzięki niemu poduszka motylek pozwala ułożyć głowę dziecka w odpowiedniej, stałej, ale wygodniej pozycji, jednocześnie dbając o to, by nie zsunęła się. Ponadto poduszka chroni przed wstrząsami.

Poduszka wafel

Innym ciekawym rozwiązaniem jest poduszka antywstrząsowa wafel. Od poduszki motylka różni się nie tylko kształtem, ale też grubością. Choć nie jest równie puchata, co poduszka motylek, to doskonale sprawdzi się jako podkład do wózka szczególne w przypadku najmłodszych pociech. Nie tylko uchroni dziecko przed wstrząsami, ale pomoże zadbać o odpowiednie ułożenie główki.

Kokon do wózka

Często wybieranym wariantem jest również kokon do wózka. W zestawie zazwyczaj znajdują się materac – kokon niemowlęcy, który tworzy wokół dziecka przytulną i komfortową przestrzeń, poduszka motylek, zwykła poduszka, podwójny materac oraz kołdra. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które zdecydowanie zadba o wygodę i bezpieczeństwo twojego dziecka.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nie tylko kolorowych poduszek motylków, ale również innych poduszek do wózków, np. poduszki klin. Ponadto znajdziesz również pościel do wózka, czy poszewki na poduszki.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Poduszki do wózków – najczęściej zadawane pytania