Jeśli po zakupie tego produktu, znajdziesz go taniej w wybranych sklepach internetowych, zwrócimy Ci różnicę w formie eKarty Empik. Obowiązują ograniczenia. Zobacz warunki akcji
Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
Opis produktu
Zespół, który powstał w wyniku połączenia sił jednych z najważniejszych zespołów lat 90-tych - Rage Against The Machine i Soundgarden. W wyniku współpracy Toma Morello, Chrisa Cornella, Brada Wilka i Tima Commerforda powstała fantastyczna rockowa mieszanka wybuchowa! AUDIOSLAVE to nie Rage Against The Machine, AUDIOSLAVE to nie Soundgarden, AUDIOSLAVE to kompletnie coś nowego! MIEJ USZY I OCZY OTWARTE.
Mimo mocno brzmieniowej gry Morello, mniej zróżnicowanej harmonicznie i melodycznie niż u Thyila z Soundgarden, najsłynniejszego zespołu Cornella, wokalista ma tu jakby więcej przestrzeni do śpiewania, wydaje z siebie nieraz dźwięki, których nie słyszałem u niego w Soundgarden. Gitara Morello, często udziwniona przystawkami oraz łomot basu i perkusji są jak kolumny, na których opiera się imponujący łuk śpiewu Chrisa. Instrumentaliści w poprzedniej swej grupie Rage Against the Machine grali głownie rytmicznie, wykorzystując funk i rap, tu grają nieraz wolniej, zmieniają rytmikę - a Cornell drąc się wyraża coś niewyrażalnego, np.w 3 minucie i 38 sekundzie utworu "Shadow on the Sun". Zawarli tu muzycy harmonie i melodie oprócz grunge'owo-metalowych, też takie, które nazwałbym... tęsknymi, czasem hymnicznymi. Dwie takie zamykają całą płytę, "Getaway Car" i "The Last Remaining Light". Ważne: bywają tu melodie, które MOŻNA ZAŚPIEWAĆ, choć głos Cornella, jednego z trzech najlepszych wokalistów mocnego rocka, onieśmiela, bo nikt nie ma takiego głosu. Płyta do wielokrotnego słuchania mimo że jest jak alkohol, bo mocne brzmienia działają uzależniająco, trochę oszałamiająco. Warto brać do niej sporo zagrychy, polecam szlachetne rzeczy nawet muzykę poważną - po wysłuchaniu np.Pendereckiego, Szymanowskiego... wrócić do tego alkoholu.
Maciu
Zweryfikowany zakup
16.08.2017
Naprawdę dobra płyta, zarówno muzycznie jak i tekstowo. A głos Chrisa - rewelacja, dla mnie najlepszy głos męski ever. Polecam wszystkim
Anonim
Zweryfikowany zakup
30.06.2020
To jedna z moich ulubionych płyt Audioslave (zaraz po Revelations). Chris Cornell jest jedyny w swej twórczości i wykonaniu. Teksty piosenek są głębokie a jednocześnie proste, słuchając czujesz to co chciano przekazać. Cały zespół idealnie zgrany, widać, czuć i słychać, że współpracowało się im bardzo dobrze i każdy z czwórki artystów wniósł w płytę cząstkę siebie.
Mariusz Kufel
Zweryfikowany zakup
17.01.2020
Polecam. Bardzo dobra płyta, nie tylko dla fanów Audioslave.
Anonim
Zweryfikowany zakup
31.03.2018
niesamowita płyta. brzmienie jakie lubię
Otylia Gierczak
Zweryfikowany zakup
06.11.2015
Dzięki tej płycie mój narzeczony jest teraz moim narzeczonym ;)
Podarował mi kilka lat temu do auta gdy się poznaliśmy i dzięki niej jesteśmy razem.
Płyta energiczna i zarazem nostalgiczna. Dźwięki kojące uszy i idealnie dobrane słowa.
Polecam.
Lukasz
Zweryfikowany zakup
13.10.2022
Wspaniała muzyka, połączenie stylu RATM ze świetnym wokalem Chrisa Cornella, w dosatku te pokręcone solówki gitarowe Morella też maja w sobie magie. Album conajmniej tak dobry jak Californication Red Hot Chili Peppers.
Anonim
Zweryfikowany zakup
13.05.2019
To jest fenomen bardzo szybka wysyłka starannie zapakowane muzyka przede wszystkim na empiku nie ma lepszego dostawcy z gwarancją tego co kochasz Polecam w 100% niezawodny
anonymous
Zweryfikowany zakup
14.03.2015
Tu będę bardziej wstrzemięźliwy - kupiłem ją bo ktoś mi ją polecił. Lubię tak twarde brzmienie ale to jednak nie moja bajka.Pozdrawiam !!!
Rafał Mędlewski
Zweryfikowany zakup
21.10.2024
Kawał dobrej rockowej muzyki. Kto ceni Cornela i Rage Against The Machine będzie usatysfakcjonowany.
anonymous
Zweryfikowany zakup
05.05.2024
Chris to legenda, a ta płyta to historia jej narodzin.
Anonim
Zweryfikowany zakup
17.04.2024
Szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem
yarecki71
Zweryfikowany zakup
23.01.2016
świetny album w dobrej cenie,szybka dostawa, polecam.
anonymous
Zweryfikowany zakup
07.01.2026
Średnio, lecz generalnie plus!
Taero
Zweryfikowany zakup
12.05.2024
Fan innej opinii nie da :)
mysh
Zweryfikowany zakup
17.12.2024
Genialna płyta
anonymous
Zweryfikowany zakup
09.03.2023
Mój ulubiony
DukeofDuna
28.11.2010
Płyta wyśmienita, szkoda, że Cornell zabrnął w jakiś dziwny zaułek popowego grania. Płyta jest swego rodzaju ikoną rockowej muzyki współczesnej, potężny wokal, gitary i sekcja tworzą jeden z najbardziek wyjątkowych i klasychnych zarazem bandów jakie kiedykolwiek grały. KAŻdy, kto słucha rocka powinien mieć tę płytę na półce.