
Informacje szczegółowe
Pokaż wszystkieKażdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
„Sprawca” to tytuł i zarazem temat autorskiej płyty Bartosza Porczyka. Album rysuje obraz współczesnej rzeczywistości czasów konsumpcjonizmu. Ma na celu zwrócenie i zatrzymanie uwagi odbiorcy na kwestii popkulturowości i chorób polskiego show biznesu. Stanowi także smutną auto(refleksję) artysty naszych czasów, uwikłanego w sztukę i tęskniącego do prawdziwego człowieczeństwa. Ważnym bohaterem płyty jest społeczeństwo – ślepe i „dulskie”, ale jakże szczere w swojej mieszczańskiej odsłonie.
Wrażenie chaosu panującego w tym świecie wydobyto dzięki różnorodności w kreowaniu oprawy muzycznej. Zarówno bowiem stylistyka tekstów, jak i muzyki dąży do żartobliwego ośmieszenia masowych gustów i jednocześnie zaspakaja je. Autor nie pozostaje bezkrytyczny również wobec siebie. Istota człowieczeństwa i jego wartości często odsłaniana jest przez jego nieudolność.
1. Sprawca
2. Promocja
3. Rosolanka
4. Rzezipospolita
5. Nieruchoma okupacja
6. Rozczulanka
7. Botox
8. Dopalacze
9. Wara od gara
10. Persona
11. Blaski podpaski
| ID produktu: | 1043721604 |
|---|---|
| Tytuł: | Sprawca |
| Wykonawca: | Porczyk Bartosz |
| Dystrybutor: | |
| Data premiery: | 2011-04-12 |
| Rok nagrania: | 2011 |
| Producent: | Luna Music |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Rodzaj opakowania: | Jewel Case |
| GPSR - osoba odpowiedzialna i certyfikaty: |
Sortuj
Masz ten produkt? Pomóż innym w decyzji o zakupie

PARTNERZY LOGISTYCZNI:




OPERATOR PŁATNOŚCI:

NALEŻY DO:
