Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Częstotliwość wydania
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Język
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Czasopisma o projektowaniu wnętrz

W magazynach wnętrzarskich dostępne są praktyczne porady i informacje o nowych technologiach oraz o interesujących dodatkach i dekoracjach do wystroju wnętrz. Prezentują nowoczesne trendy materiałowe i produktowe oraz osiągnięcia ekspertów z branży wykończeniowej i projektowej.

Bieżące trendy projektowe

Dzięki czasopismom o projektowaniu wnętrz można być na bieżąco z obecnymi trendami, sztuką projektowania i dekoracją wnętrz. Można znaleźć informacje o tym w co warto wyposażyć poszczególne pomieszczenia i gdzie szukać pasujących produktów do konkretnych stylów. W prasie wnętrzarskiej pokazane są aktualne rozwiązania dotyczące zarówno małych mieszkań, jak i dużych domów. 

Pomoc w aranżacji mieszkania i domu

Pisma o wnętrzach są pomocne podczas planowania rearanżacji w domu lub mieszkaniu. Czasopisma tego typu sprawdzają się w roli katalogów służących do śledzenia najnowszych trendów w designie. Przede wszystkim zawierają przydatne zdjęcia wystroju domów i mieszkań, gdzie są zaprezentowane aktualne style i różne sposoby ustawienia mebli i dodatków. Czasopisma wnętrzarskie mogą być inspiracją w doborze oryginalnych dodatków do konkretnego stylu wnętrza.

Porady i komentarze projektowe

W pismach o wnętrzach można znaleźć artykuły profesjonalnych architektów, którzy udzielają porad dotyczących między innymi zastosowania elementów konkretnego stylu do układu pomieszczeń. Ponadto zawierają informacje o najistotniejszych wydarzeniach w dziedzinie sztuki, architektury i designu. Prasa wnętrzarska zawiera tajniki urządzania wnętrz zgodnie z najnowszymi propozycjami designerów i jest uzupełnieniem czasopism dotyczących budowania domu czy architektury.

W naszej ofercie można znaleźć prasę polską między innymi „Vouge Polska Living”, „Weranda” czy „Moje Mieszkanie” oraz zagraniczną: „Landidee” czy „Wohnidee”. Zobacz nasz asortyment i wybierz swój magazyn o projektowaniu wnętrz!

 

więcej