Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Audiobooki

Audiobooki to książki w wersji audio, czytane przez zawodowych aktorów lub lektorów. W naszym asortymencie znajdują się audioksiążki wielu znanych autorów – m.in. Stephena Hawkinga, Jurgena Thorwalda, Eckharta Tolle’a, Sigmunda Freuda, Phila Knighta czy Joanny Feber. Proponujemy wiele bestsellerowych audiobooków – „Czerwony alert”, „Duchowe życie zwierząt”, „Potęga teraźniejszości”, „Stulecie chirurgów”, „Sekretne życie drzew”, „Sztuka wojny”, „21 lekcji na XXI wiek” i wiele innych.

Audiobooki psychologiczne

Audiobooki psychologiczne pozwalają poszerzyć swoją wiedzę na temat mechanizmów ludzkiej psychiki. Przedstawiają różne techniki manipulacji i sposoby bronienia się przed nimi. Przekazują również wiedzę na temat zaburzeń psychicznych, ich najczęstszych przyczyn oraz metod terapeutycznych. Audiobooki o psychologii zawierają także nagrania motywacyjne i pomagające lepiej rozpoznać własne cele czy potrzeby. Ich autorzy udzielają wskazówek, jak uporać się z różnego typu traumami, depresją, lękami czy kompleksami.

Audiobooki popularnonaukowe

W naszej ofercie znajduje się także sporo audiobooków popularnonaukowych. Są to audioksiążki, których autorzy w zrozumiały dla przeciętnego czytelnika sposób wyjaśniają trudne zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Wskazują fakty, ciekawostki i praktyczne zastosowania odkryć naukowych w wielu obszarach życia. Inspirują zarazem do dalszego poszerzania wiedzy.

Książki o wychowywaniu dzieci

Proponujemy także książki kierowane do rodziców wychowujących dzieci. Można dzięki nim poznać pedagogiczne metody wspierania rozwoju dziecka – np. stymulowania jego kreatywności, sprawności fizycznej, zdolności intelektualnych, wyobraźni przestrzennej, koncentracji czy zdolności manualnych. Rodzic może się również dowiedzieć, jak pomóc swojemu dziecku w rozpoznawaniu i zdrowym wyrażaniu różnych emocji.

Poradniki biznesowe

W kategorii tej można również znaleźć niejeden ciekawy audiobook o biznesie. Jego słuchanie pozwoli dowiedzieć się, jak założyć firmę czy inwestować w rozwój biznesu. Audioksiążki biznesowe zawierają także przydatną w prowadzeniu firmy wiedzę, np. z zakresu prawa, księgowości, zarządzania czy marketingu.

Przejrzyj nasz asortyment i znajdź ciekawy audiobook dla siebie lub bliskiej osoby. Masz do wyboru audioksiążki o różnej tematyce, których możesz słuchać nawet przy okazji wykonywania innych czynności, np. jazdy samochodem, biegania, gotowania czy sprzątania.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.