Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej

Ebooki dla dzieci

Czytanie to nawyk, który warto kształtować od najmłodszych lat. Mimo, że trudno o podrobienie zapachu i wrażeń z drukowanych książek, ebooki dla dzieci są równie cennym źródłem rozrywki i wiedzy niezbędnej do rozwoju młodej osoby. Klasyki literatury dziecięcej, debiutanci, polskie i zagraniczne opowieści, bajki, baśnie – wszystko to, co czytaliśmy w dzieciństwie dzisiaj można znaleźć skondensowane w nowoczesnej formie ebooków dla dzieci.

Ebooki dla dzieci – 3-5 lat

„Nauka czytania. Elementarz” przyda się do poznawania pierwszych liter, podczas gdy do snu utulą takie tytuły literatury dziecięcej jak: „Baśniobór” czy „Brzydkie kaczątko”. Dzięki ebookom dla dzieci można też zacząć poznawać w tym wieku egzotyczne zakątki świata, m.in. dzięki książkom Neli Małej Reporterki.

Ebooki dla dzieci – 6-12 lat

W młodszych klasach szkoły podstawowej ebooki dla dzieci, które można zobaczyć podczas szkolnej przerwy czy w domach młodych czytelników, to przede wszystkim wciągające historie. Opowiadają one zarówno o dalekich i nieistniejących światach („O chłopcu, który był kotem”), jak i odnajdywaniu niezwykłości w życiu codziennym („Historie spod podłogi”). Dla dzieci, które lubią gry video, znajdą się z kolei historie rozgrywające się w wirtualnych światach („Minecraft. Wyprawa”).

Lektury – ebooki

Również książki z kanonu lektur szkolnych są dostępne w formie ebooków dla dzieci. Dzięki różnorodnym opcjom czytników tekst można dowolnie pomniejszać i powiększać, aby dostosować go do swojego ulubionego stylu czytania, a plecak nie staje się cięższy od kolejnej książki. W elektronicznej formie można zapoznać się z takimi klasykami jak: „Tajemniczy Ogród”, „Karolcia” czy „Stary człowiek i morze”.

Podręczniki do szkoły – ebooki

Szkolny plecak może stać się jeszcze lżejszy – wystarczy sięgnąć po podręczniki do szkoły w postaci ebooków dla dzieci. Książki dostosowane do formy czytników elektronicznych można swobodnie przeglądać zarówno podczas zajęć zdalnych, jak i lekcji w szkole.

Ebooki dla dzieci już dzisiaj mogą znaleźć się na Waszym rodzinnym czytniku – zobacz, co mamy do zaoferowania.

więcej

TOP – najczęściej kupowane ebooki dla dzieci

zobacz więcej
TOP
Baśniobór
3 Baśniobór Mull Brandon
4.8/5
16,90 zł
23,90 zł
TOP
Baśniobór. Plaga cieni

Nowości

zobacz całą ofertę
Nowości Pustynny świat Huddleston Tom
0/5
19,90 zł
23,99 zł
Nowości Szkoła szpiegów Gibbs Stuart
0/5
22,50 zł
24,99 zł
Nowości W poszukiwaniu Świętego Graala. Legendy arturiańskie. Tom 8 Opracowanie zbiorowe
0/5
19,80 zł
21,95 zł
Nowości Lancelot. Legendy arturiańskie. Tom 7 Opracowanie zbiorowe
0/5
19,80 zł
21,95 zł

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.