ORYGINALNY SERIAL AUDIO Empik Go
*Aktywuj swój kod promocyjny lub załóż konto i dołącz do społeczności Empik Go.
 • ALEKSANDRA LINDA
 • BoGuSŁAW LINDA
 • DAWID oGRoDNIK
Trzymająca w napięciu historia psychopatki Luizy, która po śmierci matki wraca do Polski, by odnowić relacje ze swoim ojcem.
Luiza jest bezkompromisowa, bezpośrednia i bezczelna, co nie przysparza jej przyjaciół. Jednocześnie fascynuje mężczyzn i kobiety, z czego korzysta, by owijać innych wokół palca. Postanawia przejąć prężnie działającą firmę ojca i zaczyna w tym celu rozgrywać jego otoczenie. Jednak szybko okaże się, że będzie potrzebować pomocy - wracają demony z jej poprzedniego życia.

Premiera pierwszego odcinka: 13 lipca
Nowy odcinek co tydzień tylko w Empik Go
w rolach głównych
Zdjęcie Aleksandry Lindy
Aleksandra Linda
LuIZA
Młoda kobieta ze stwierdzoną psychopatią, która próbuje ustawić życie swoje i bliskich według własnych, niekoniecznie praworządnych reguł.
Zdjęcie Bogusława Lindy
Bogusław Linda
Witold
Ojciec Luizy, charyzmatyczny mężczyzna, skuteczny biznesmenem, wykształcony erudyta i meloman.
ANNA Robak-Reczek
ANNA roBAK-rECZEK
Zwyciężczyni pierwszej edycji
Empik Go Story
Z urodzenia - Dolnoślązaczka, od prawie ćwierć wieku mieszka w Warszawie. Skończyła studia na Wydziale Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim, ale po kilkuletniej przygodzie z produkcją filmową i telewizyjną zajęła się m.in. public relations. Żyje książkami, jak nie pisze, to czyta.
Autorka wielu opowiadań i powieści „Zniknięty” i „Odzyskanie”, ciepło przyjętych przez czytelniczki i czytelników. Najnowsza powieść, „Apokalipsy według Joanny” ukazała się na początku 2021.
Empik Go Niesamowite historie w każdej chwili
Słuchaj serialu audio "Gra Luizy" w aplikacji Empik Go. Co tydzień nowy odcinek.
Wybieraj też spośród ponad 100 tys. ebooków, audiobooków i podcastów.
Wypróbuj*
*Dołącz do społeczności abonentów Empik Go, wybierając jeden z dogodnych abonamentów. Anuluj w dowolnym momencie.
Masz kod promocyjny?
Aktywuj kod

Premiera książki 15.09

Zamów już dziś
realizacja
W golach głównych: Aleksandra Linda, Bogusław Linda, Dawid Ogrodnik W pozostałych rolach: Filip Pławiak, Joanna Kwiatkowska - Zduń, Jakub Jakubiec, Justyna Litwic, Elżbieta Kijowska, Wojciech Machnicki, Katarzyna Puchalska, Ewa Serwa, Stanisław Biczysko, Krzysztof Czeczot, Szymon Mysławkowski, Michał Darewski, Klaudia Janas, Dominika Walo, Klaudia Koścista, Maciej Więckowski, Leszek Zduń, Jakub Sierenberg, Katarzyna Hołyńska, Jakub Dąbrowski, Kacper Dykban, Karolina Kostoń, Oliwer Witek, Krzysztof Plewako - Szczerbiński, Borys Wiciński, Wojciech Patkiewicz
Reżyseria: Krzysztof Czeczot Realizacja dźwięku: Wojciech Pątkiewicz, Adrianna Wołowicz Kierownictwo Produkcji: Aleksandra Szatkowska Producent wykonawczy: OSORNO Współpraca scenariuszowa: Katarzyna Franus Producent: Anita Rochalska, Paweł Heba
jedno konto - czytaj i słuchaj na wielu urządzeniach

Często zadawane pytania

 • Jak mogę zacząć korzystać z audiobooków i/lub e-booków dostępnych w abonamencie?

  Każdy rodzaj abonamentu daje dostęp do określonego katalogu audiobooków i/lub e-booków. Tytuły wchodzące w skład katalogu można sprawdzić na stronie internetowej www.empik.com/go, a także z poziomu aplikacji Empik Go w odpowiedniej sekcji np. “Lektury szkolne w abonamencie”. Aby zacząć korzystać należy zaznaczyć opcję “Słuchaj w ramach abonamentu” lub “Czytaj w ramach abonamentu” na karcie wybranego produktu. Teraz wystarczy tylko potwierdzić odpowiednim przyciskiem, a produkt zostanie dodany do Twojej Biblioteki.

 • Ile osób może korzystać z abonamentu?

  Przy opisie każdego abonamentu znajduje się liczba urządzeń z których można korzystać równocześnie w ramach jednego konta. W przypadku posiadania kilku abonamentów na raz zastosowanie ma największa liczba urządzeń przypisana do jednego z posiadanych abonamentów.

 • Czy dla każdego abonamentu w ofercie jest dostępny okres próbny? Ile razy mogę korzystać z okresu próbnego?

  Nie. Okres próbny można wykorzystać tylko raz, niezależnie od ilości abonamentów w ofercie. Przykład: jeżeli skorzystasz z 7 dniowego okresu próbnego na abonament "Ebooki" to nie będzie przysługiwał Ci okres próbny dla innych abonamentów z oferty np. "Audiobooki". Okres próbny aktywuje się wyłącznie raz, na jeden z wybranych abonamentów Empik Go.

Pokaż wszystkie pytania i odpowiedziWypróbuj już dziś