
Używany - produkty otwarte/używane, które mogą nosić ślady użytkowania.
Odnowiony - produkt odnowiony przez profesjonalny serwis, poddany testom. Doskonały stan techniczny, nieznaczne ślady użytkowania.
Uszkodzone opakowanie - produkt fabrycznie nowy w uszkodzonym opakowaniu.
Sprzedawca jest odpowiedzialny za ocenę stanu produktów zgłaszanych do Outletu. Empik nie sprawdza stanu tych produktów. Dowiedz się więcej
Informacje szczegółowe
Pokaż wszystkieKażdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
Książki używane w stanie Zadowalający mogą posiadać niektóre z widocznych uszkodzeń, np. pęknięcia, zagięcia, postrzępienia, naderwania, ślady po taśmie, pieczątki, naklejki, inne.
Niedawny rektor UŚ wydał książkę o tym, jaki jest i powinien być uniwersytet, także w Polsce, w czasach, gdy wolność nie jest już świętem, lecz dniem powszednim. Jest to też książka o tym, jaki był i jaki mógłby być Uniwersytet Śląski, uniwersytet przy drodze szybkiego ruchu, w mieście, jak to się kiedyś mówiło, poniemieckim, przemysłowym, w niesprzyjającym otoczeniu. Ujmujący jest szacunek i czułość, z jaką autor mówi o swojej uczelni.| ID produktu: | 1739943411 |
|---|---|
| Tytuł: | Antygona |
| Autor: | |
| Wydawnictwo: | |
| Język wydania: | polski |
| Numer wydania: | I |
| Data premiery: | 1960-01-01 |
| Rok wydania: | 1960 |
| Forma: | książka |
| Okładka: | twarda |
| GPSR - osoba odpowiedzialna i certyfikaty: |
Nikt jeszcze nie dodał recenzji tego produktu.
Bądź pierwszy!
PARTNERZY LOGISTYCZNI:




OPERATOR PŁATNOŚCI:

NALEŻY DO:
