Mister

52,54 zł
Sprzedaje firma ksiazki-naukowe
4,8
Ocena z 12 miesięcy
Jak sortujemy?
Dostawa najtaniej za 8,99 zł
Dostawa i płatność
Przewidywany czas wysyłki3 dni robocze
Szczegóły
Zwrotdo 14 dni
Zwroty
Wszystkie produkty sprzedawcy
Sprawdź darmowy fragment
Przeczytaj
Produkt sprzedają inni sprzedawcy (3)
Pokaż

Informacje szczegółowe

Pokaż wszystkie
Data premiery:
2019-08-07
Autor:
James E L

Powiązane z produktem hasła

billionaire romance/romans z milioneremelitykobieta po przejściachprzeznaczenietajemnice z przeszłościzakazana miłość
Program Ochrony Kupujących
Na empik.com kupujesz bezpiecznie.

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.

Mister - podobne książki

Niespokojna krew Galbraith Robert (J. K. Rowling)

Niespokojna krew

41,99 zł

54,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Kraina umarłych Grange Jean-Christophe

Kraina umarłych

28,99 zł

43,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Rozmówca. Robert Hunter. Tom 8 Carter Chris

Rozmówca. Robert Hunter. Tom 8

19,99 zł

35,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Chłopiec, który kochał sarny Bjork Samuel

Chłopiec, który kochał sarny

32,99 zł

39,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Kartoteka 64. Departament Q. Tom 4 Adler-Olsen Jussi

Kartoteka 64. Departament Q. Tom 4

22,99 zł

35,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Kobieta z blizną Adler-Olsen Jussi

Kobieta z blizną

27,99 zł

42,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Historia nowego nazwiska Ferrante Elena

Historia nowego nazwiska

24,99 zł

39,00 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Historia zaginionej dziewczynki Ferrante Elena

Historia zaginionej dziewczynki

27,99 zł

39,00 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Na szafocie Mantel Hilary

Na szafocie

27,99 zł

42,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Obsesyjna miłość Ferrante Elena

Obsesyjna miłość

21,99 zł

29,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Poszukiwanie Link Charlotte

Poszukiwanie

33,99 zł

42,90 zł - cena sugerowana przez wydawcę

Opis produktu

Zatrać się w pasjonującej historii miłości.

Najnowsza, porywająca powieść E L James, autorki międzynarodowego fenomenu – bestsellerowej trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya".
 
Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć.

Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczna, skomplikowana przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?

Od serca wielkomiejskiego Londynu przez dzikie wrzosowiska Kornwalii aż do zimnych, budzących grozę bałkańskich krajobrazów, "Mister" to pełna niebezpieczeństw i pożądania podróż zapierająca dech w piersiach aż do samego końca.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje szczegółowe

ID produktu:
1227823915
Tytuł:
Mister
Tytuł oryginalny:
The Mister
Autor:
Tłumaczenie:
Petecka-Jurek Katarzyna, Kuczyńska-Szymala Daria, Dobosz Violetta
Lektor:
Cieszyński Rafał
Wydawnictwo:
Język wydania:
polski
Język oryginału:
angielski
Numer wydania:
I
GPSR - osoba odpowiedzialna i certyfikaty:

Zobacz także

Brak produktów

O Autorze

James E L
James E L
E. L. James, a właściwie Erika Mitchell to urodzona w 1963 roku brytyjska pisarka, która zasłynęła przede wszystkim dzięki erotyczno-romantycznym powieściom zebranym w trylogię historii Christiana Greya. W skład serii wchodzi "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Nowe oblicze Greya" oraz "Ciemniejsza strona Greya", które rozeszły się na całym świecie w łącznym nakładzie przekraczającym 100 milionów kopii. Na co dzień żyje z rodziną w Londynie, gdzie pracuje jako dziennikarka telewizyjna.

Przeczytaj

Fenomen „50 twarzy Greya” – Kopciuszek w krainie przyjemności
18 czerwca 2021
Dekadę temu pierwszy tom trylogii „50 twarzy Greya” wstrząsnął rynkiem wydawniczym na całym świecie i wywołał gigantyczne kontrowersje. Z okazji premiery nowej książki E.L. James, „Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana”, przyglądamy się fenomenowi brytyjskiej autork...

Więcej nowości
ze świata kultury znajdziesz na

Dowiedz się więcej

Oceny i recenzje o produkcie

Sortuj

za.czyta.na
03.06.2024
Dla Maxim życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć. Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczną, skomplikowaną przeszłość. Zacznę od tego, że moja przygoda z czytaniem rozpoczęła się właśnie od serii E. L. James „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” więc z dużą ciekawością sięgnęłam po serię „ Mister and Missus”. Jest to zupełnie inne oblicze niż to, które poznaliśmy w przypadku poprzedniej serii. Główni bohaterowie pochodzą z dwóch zupełnie różnych światów i dzieli ich praktycznie wszystko. Alessia to niezwykle tajemnicza dziewczyna, która sprzątaniem zarabia na swoje utrzymanie. Wystraszona, cicha, skryta, przez co ciekawa i intrygująca. Maxim to z kolei mężczyzna, który lubi rozrywkowe życie bez zobowiązań. Bogaty, dostający to czego chce. Niestety przewrotny los sprawił, ze musiał zmienić swoje dotychczasowe zachowanie. Postać Alessi wzbudzała we mnie jakąś obawę i niepokój, polubiłam ją ale bałam się, żeby wszystko się u niej jak najlepiej ułożyło. Maxim natomiast początkowo nie wzbudził mojej sympatii. Nastawienie do niego zaczęło się zmieniać dopiero z czasem. „Mister” to książka, która ciekawi, szokuje i wzbudza całą gamę emocji. Poznajemy w niej interesujące, realistyczne postacie, które wzbudzają ciekawość, a chemia między nimi jest wręcz namacalna i wyczuwalna. Początki ich relacji przypominały bardziej zabawę w kotka i myszkę niż budowanie zażyłości. Sceny zbliżeń napisane są ze smakiem, bardziej skupiając się na emocjach i uczuciach niż na erotyzmie. Książka porusza niezwykle trudny i drastyczny temat jakim jest handel ludźmi. Muszę także wspomnieć o minusach, jakie od samego początku rzuciły mi się w oczy i niestety były dość uciążliwe. Chodzi tu o bardzo dużą liczbę opisów, które niekoniecznie były potrzebne, a także narrację. Miałam spory problem, żeby się do niej przyzwyczaić. Myślę, że warto sięgnąć po tą książkę i wyciągnąć swoje wnioski, a także poznać inne oblicze Autorki. Ja od razu zabrałam się za drugi tom.
za.czyta.na
03.06.2024
Alessia zdołała uciec handlarzom ludźmi i zdobyła serce angielskiego hrabiego. Zrobi wszystko, by Maxim już zawsze darzył ją uczuciem. Ale czy Maxim na pewno jest tym wymarzonym księciem z bajki? Alessia jest gotowa walczyć ze wszystkich sił o to, co dla niej najważniejsze. Z kolei Maxim, niechętny dziedziczeniu tytułu hrabia Trevethick, podążył za ukochaną aż do dzikiej Albanii. Walczył o nią, nie spoczął, dopóki jej nie zdobył. Teraz – pod groźbą śmierci – musi się z nią jak najszybciej ożenić. Kontynuacja historii Alessii i Maxima. Dwójki, która ma za sobą swoje prywatne przejścia i trudne chwile. Historię rozpoczynamy w Albanii, gdzie bohaterowie czekają na ślub, do którego zostali zmuszeni przez ojca dziewczyny. Na każdym kroku wyrastają przed nimi kolejne problemy i postacie z przeszłości. Były narzeczony, dawne kochanki, nowe obowiązki, które musi przejąć mężczyzna, łatka służącej, która chce poślubić hrabiego, którą przypięto Alessii. Kiedy myślą, że ich życie w końcu zaczyna się układać, kolejne problemy i zmartwienia stają im na drodze do szczęścia. Tak wiele ich dzieli, jednak łączy ich miłość. Czytając tą książkę targało mną wiele różnorodnych emocji. Dzieje się w niej naprawdę dużo. Ponownie mam możliwość podziwiania cudownych krajobrazów Anglii i Albanii. Jednak jak dla mnie, znów mamy tu zbyt dużo zbędnych opisów, które momentami nudzą. Brakowało mi tu trochę większej dynamiki. Początek historii ponownie jest spokojny, jednak im dalej tym akcja trochę mocniej się rozwija. „Missus” to lekki i niezbyt wymagający romans ze sporą ilością stron. Książka, podobnie jak cała seria niestety nie będzie należała do moich ulubionych. Jednak nie mogę powiedzieć, że jest zła. Dla mnie po prostu jest trochę zbyt mało dynamiczna. Na pewno jest to seria, która nie wymaga od czytelnika wielkiego skupienia. Idealna na leniwy dzień z książką, więc jeśli właśnie takiej lektury poszukujecie to ta seria będzie właśnie dla was.

Masz ten produkt? Pomóż innym w decyzji o zakupie