Meble

Dekoracje

zobacz więcej

Oświetlenie do salonu

więcej

Akcesoria i meble do salonu

Najbardziej reprezentatywnym miejscem w Twoim domu jest z pewnością salon. To tam podejmujesz gości, wypoczywasz i relaksujesz się. Urządź go w swoim własnym stylu, by odpowiadał Twoim wymaganiom i był funkcjonalny. Jakie meble do salonu powinieneś wybrać, by zachwycały swoim niepowtarzalnym designem? Jak urządzić salon nowoczesny i jakie dekoracje do salonu podkreślą np. styl glamour?

Jakie meble do salonu?

Z jednej strony meble do salonu powinny być reprezentatywne, solidne i trwałe, a z drugiej – wygodne w użytkowaniu. Na pewno potrzebne Ci będą meble wypoczynkowe – np. narożnik czy kanapa z pasującymi do niej fotelami. Meble tapicerowane to obowiązkowy element wyposażenia salonu. Możesz dobrać do nich niską ławę, duży stół czy mniejszy stolik kawowy. Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie propozycje w tej kategorii na empik.com.

W jakim stylu urządzić salon?

Dobieraj meble do salonu w taki sposób, by pasowały do Twojej wymarzonej aranżacji tego pomieszczenia. Jeśli masz salon z aneksem kuchennym, zadbaj, aby meble w części kuchennej i wypoczynkowej korespondowały ze sobą.

Twój salon może być nowoczesny, minimalistyczny, inspirowany naturą i Skandynawią. Będzie w nim wtedy jasno, ale nie zabraknie też takich elementów jak betonowa ścianka czy dekoracja wykonana z cegieł. Jaki powinien być salon idealny? Inspiracji dostarczy Ci empik.com. Urządź salon w stylu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Dekoracje do tego pomieszczenia, takie jak lampy, figurki, kwietniki czy obrazy i kolorowe tekstylia, pozwolą Ci stworzyć kompozycję doskonałą i atmosferę, w której będziesz chciał wypoczywać.

Wśród dodatków w naszej ofercie znajdziesz również mnóstwo nowoczesnych dekoracji i dodatków, które będą idealnym prezentem.

więcej