Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Zegary

Choć do odmierzania czasu coraz częściej używane są smartfony, to tradycyjne zegary tarczowe i elektroniczne nadal stanowią ważny element wystroju wnętrza, zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Producenci oferują szereg różnorodnych modeli zegarów, które są funkcjonalne, a także pełnią rolę atrakcyjnej ozdoby pomieszczenia.

Zegar – oryginalna dekoracja domu

Wśród najczęściej wybieranych zegarów do domu można wyróżnić m.in. wiszące zegary ścienne, zegary wahadłowe z kukułką, zegary stołowe lub biurkowe i zegary elektroniczne z funkcją budzika.

Najbardziej dekoracyjnym rodzajem zegarów są klasyczne zegary ścienne lub stołowe, które kojarzą się nieco z minionymi wiekami, ale właśnie dzięki temu nadają wnętrzu niezwykle oryginalnego wyglądu. Analogowy zegar z tarczą i wskazówkami dodatkowo wydaje charakterystyczny dźwięk tykania, który tworzy ciepły, a dla niektórych także nostalgiczny klimat sprzyjający relaksowi i uspokojeniu myśli. Zegary z tarczą mogą być wykonane z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Dostępne są w różnych wielkościach, kształtach i kolorach, co pozwala wybrać zegar idealnie pasujący do wnętrza.

Zegary elektroniczne prezentujące czas za pomocą wyświetlacza ciekłokrystalicznego lub LED to alternatywa dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Tego typu zegary bardzo często wyposażone są w dodatkowe funkcje takie jak możliwość słuchania radia, datownik, termometr, budzik, czy automatyczna aktualizacja godziny. Zegary cyfrowe dostępne są zarówno w wersji stołowej, jak i ściennej. Doskonale prezentują się w takich pomieszczeniach, jak kuchnia, czy jadalnia, a funkcjonalność budzika przydaje się zwłaszcza w sypialni. 

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnorodnych modeli zegarów, które mogą stanowić nieszablonową dekorację twojego wnętrza. Sprawdź dostępne u nas modele zegarów i wybierz ten, który najbardziej cię urzeknie.

 

więcej