Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Seria
Głębokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Typ produktu kolekcji
Rodzaj ozdób świątecznych
  • więcej

Skarpety i worki na prezenty

Tradycja rozwieszania w domu świątecznych skarpet oraz worków na prezenty pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Choinki świąteczne to nie jedyne miejsce na pozostawianie podarków. W wigilijną noc święty Mikołaj zostawia w nich w prezenty, a wczesnym rankiem rodzina odkrywa, że ich prośby zostały wysłuchane. Aby zaskoczyć bliskich wyjątkowymi podarunkami, wystarczy wypełnić te bożonarodzeniowe akcesoria niewielkimi drobiazgami. Najmłodszych ucieszą zabawki lub słodycze, a nieco starszych ulubione perfumy lub elektroniczne gadżety.

Tradycja i nowoczesność

W Polsce święty Mikołaj, Gwiazdor, Dzieciątko lub Gwiazdka przychodzą do wszystkich dzieci z ogromnym workiem prezentów, aby nagrodzić je za cały rok dobrego zachowania. Jednak dla tych, którzy doskonale wiedzą, kto kryje się za tymi świątecznymi postaciami, skarpety na prezenty mogą być świetnym sposobem na ukrycie mikołajkowych lub gwiazdkowych upominków. Wystarczy umieścić je na kominku, choince, oknach lub drzwiach, a domownicy z pewnością bardzo szybko odkryją ukryte w nich niespodzianki. Te gadżety staną się również miłą dla oka bożonarodzeniową ozdobą.

Ekologiczne i długotrwałe opakowania na prezenty

W naszej ofercie dostępne są zarówno małe, jak i duże skarpety świąteczne, w których pomieszczą się podarunki o wszystkich rozmiarach. Zostały one stworzone z różnych materiałów – juta lub inna syntetyczna tkanina pomogą zatroszczyć się o środowisko, gdyż wykonane z nich dekoracje będzie można wykorzystać również w kolejnych latach. Klasyczne, czerwone worki na prezenty wyróżniają się atrakcyjnymi wzorami – nadruk Świętego Mikołaja, Renifera lub Bałwana odmieni wnętrza i nada im magicznego charakteru.

Święta to czas, w którym rodziny dzielą się radością, miłością i niezwykłymi podarunkami. Wystarczy kilka dodatków, aby oprócz upominków zapakowanych w kolorowy papier prezentowy pod świątecznym drzewkiem znalazły się również te umieszczone w nieco bardziej kreatywnych opakowaniach.

Sprawdź ofertę świątecznych skarpet oraz worków na prezenty i zaskocz swoich bliskich kreatywnością.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o ozdobach świątecznych

Wszystkie artykuły