Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Wymiary
  • więcej
Liczba zawartych elementów
Sposób montażu
  • więcej
Materiał
  • więcej
Motyw
  • więcej

Zasłony

Od lat panuje moda na zaciemnianie pomieszczeń i zasłanianie okien z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju rolet i żaluzji. Do łask wracają jednak również tradycyjne zasłony, choć dziś pełnią one przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Dzięki nim możesz szybko zmienić wygląd swojego salonu, sypialni czy pokoju dziennego. Wybierz pasujące do twojego domu lub mieszkania zasłony z naszej oferty.

Metamorfoza wnętrza

Dzięki zasłonom w salonie, jadalni, pokoju dziennym czy w sypialni możesz w kilka chwil całkowicie odmienić swoje wnętrza. Kup zasłony w oryginalnym kolorze czy wzorze, a sprawisz, że będą one przyciągać uwagę i domowników, i Twoich gości. Modne zasłony do salonu w jaskrawych kolorach, np. fuksji czy turkusu, dodadzą energii jednolitym, minimalistycznym wnętrzom. Dostosuj ich barwę do innych tekstyliów, które się w nich znajdą.

Funkcjonalne zasłony

Zasłony możesz wykorzystać nie tylko do zmiany aranżacji w salonie czy sypialni, ale i do zaciemniania rolet czy żaluzji. To niedrogi sposób na zapewnienie intymności we własnym domu, głównie po zmroku. Takie zasłony powodują, że przenikanie światła słonecznego do wnętrz zostaje ograniczone do minimum.

Możesz wybierać spośród wielu kolorów i wzorów zasłon, które oferujemy u nas. Polecamy zarówno zasłony zaciemniające, lekkie i dekoracyjne, jak i wyglądające bardzo nowocześnie panele. Prostotę montażu na karniszach zapewnią Ci zasłony na przelotkach czy zasłony z kółkami.

Zobacz również firany oraz inne dekoracje okien, które przygotowaliśmy!

więcej

Dowiedz się więcej na temat zasłon

Wszystkie artykuły