Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki o historii świata

W naszej ofercie znajdują się interesujące ebooki o historii świata od momentu pojawienia się na Ziemi gatunku homo sapiens aż do XXI wieku. Są to różnego typu publikacje dostępne w formacie mobi, pdf i epub, w tym kroniki, biografie, wspomnienia, encyklopedie, książki naukowe i popularnonaukowe. Ukazały się one nakładem różnych wydawnictw, w tym Wydawnictwa Bellona, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Wydawnictwa Napoleon V, Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwa Naukowego PWN, Domu Wydawniczego Rebis czy Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak.

Ebooki – historia ogólna świata

Do wyboru są e-książki przybliżające życie człowieka w różnych epokach – w tym ebooki historyczne o świecie starożytnym, średniowiecznym, nowożytnym i współczesnym. Przedstawiają najważniejsze procesy i wydarzenia w dziejach ludzkości, m.in. kształtowanie się cywilizacji, powstawanie osad, miast, państw oraz imperiów, epokowe wynalazki, rewolucje, wojny i inne konflikty zbrojne. Ebooki o historii ogólnej świata prezentują najważniejsze daty, opisy wydarzeń, a także fotografie i mapy.

Niektóre ebooki o historii świata zawierają biografie najważniejszych postaci w dziejach ludzkości, w tym królów, dowódców, wynalazców, dyktatorów, dyplomatów, artystów czy naukowców. Czytelnik ma okazję poznać nie tylko ich osiągnięcia, lecz także fakty i ciekawostki z prywatnego życia.

Ebooki historyczne o świecie współczesnym

W naszej ofercie znajduje się wiele ebooków o historii najnowszej świata. Są to e-książki opisujące m.in. przebieg oraz skutki I i II wojny światowej, wielkie rewolucje przemysłowe, a także okres dwudziestolecia międzywojennego czy komunizmu. Ebooki historyczne o świecie współczesnym ukazują również ważne procesy w różnych państwach, w tym dotyczące zmian gospodarczych, społeczno-kulturowych, politycznych czy religijnych.

Chcesz lepiej poznać historię świata? Sprawdź nasz zbiór ebooków historycznych i przekonaj się, że historia uczy i ciekawi.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!