Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor wkładu/tuszu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Markery permanentne

Marker permanentny przydaje się wszędzie: w domu, szkole, biurze, w pralni, w magazynie, a nawet na budowie czy miejscu pracy w terenie. W naszym asortymencie można znaleźć najlepsze markery permanentne do różnych zastosowań.

Markery permanentne do domu

Kolorowy lub czarny marker permanentny przyda się w każdym domu. W odróżnieniu od cienkopisów czy flamastrów, które służą do pisania na papierze, grube i cienkie markery permanentne nadają się do pisania po różnych powierzchniach. Można podpisywać nimi opakowania do zamrażarki, słoiki czy pudełka (np. markery Sharpie, Bic lub markery permanentne Kayet), a nawet znakować bieliznę do prania (np. pisak do tkanin Stadtler Lumocolor Laundry). Specjalne markery do płyt CD (np. marki Centropen) pozwolą opisać zawartość ulubionych płyt bez obaw o ewentualne uszkodzenie nośnika.

Markery permanentne do szkoły i biura

W szkole przydają się nie tylko suchościeralne markery do tablic. Kolorowe markery permanentne doskonale mogą się sprawdzić do przygotowywania plastycznych projektów szkolnych, podpisywania zeszytów, znakowania grzbietów segregatorów, uczniowskich krzeseł lub szafek.

Markery wodoodporne i zmywalne

Większość markerów permanentnych ma tusz wodoodporny, który można usunąć roztworem alkoholu lub innych rozpuszczalnikiem. Istnieją jednak markery atramentowe usuwalne na mokro (np. Marker Markal Dura-Ink WashAway) które łączą zalety klasycznych markerów permanentnych i zwykłych zakreślaczy lub mazaków. Ich tusz szybko wysycha i nie rozmazuje się, ale w razie potrzeby można łatwo usunąć go z powierzchni za pomocą mokrej ściereczki.

Permanentne markery techniczne

Markery permanentne przemysłowe są niezbędne w wielu miejscach pracy – na budowach, w magazynach, montowniach, warsztatach, a nawet hutach czy odlewniach. Podobne zastosowanie mają markery olejowe, jednak tusz profesjonalnego markera technicznego musi być bardziej trwały i odporny na czynniki chemiczne i fizyczne, w tym na wysokie i niskie temperatury Takie właściwości mają markery przemysłowe Markal i Bruynzeel. Niektóre z nich mają tusze trwałe nawet w temperaturze 1000°C.

Jeśli potrzebujesz markerów do domu, szkoły lub do pracy – nie szukaj dalej! U nas znajdziesz najlepsze markery czarne i kolorowe do wszystkich zastosowań!

więcej

Markery permanentne – najczęściej zadawane pytania