Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Kartki z kondolencjami

Kartki z kondolencjami mogą stanowić istotne wsparcie dla osób, które niedawno straciły bliską osobę. Napisanie kilku osobistych słów wyrażających współczucie i pocieszenie dla osób dotkniętych żałobą pomagają przeżyć te trudne chwile i wzmacniają więź pomiędzy żyjącymi. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór kartek z kondolencjami, dzięki którym w symboliczny i elegancki sposób można przekazać wyrazy wsparcia i szacunku wobec rodziny zmarłego. 

Kartki z kondolencjami - wyraz szacunku i współczucia
Kondolencje najlepiej jest przekazywać osobiście. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość, zwłaszcza, gdy od rodziny zmarłego dzieli nas duża odległość, a śmierć była niespodziewana. W takim przypadku dobrze jest wysłać bliskim osobom kartkę z kondolencjami, która umożliwia przekazanie przemyślanych i osobistych słów w formie pisanej. Wysłanie kartki z kondolencjami rodzinie zmarłego to miły gest i wyraz szacunku, który może przynieść pocieszenie i chwilę ukojenia w tym ciężkim życiowym doświadczeniu. 

Kartki z kondolencjami - szeroki wybór wzorów 

Wybór odpowiedniej kartki z kondolencjami to bardzo istotny element okazania wsparcia i szacunku dla rodziny zmarłego. Warto starannie przemyśleć, jaki styl kartki najlepiej odda potrzeby bliskich osób, a jednocześnie w subtelny i delikatny sposób pozwoli przekazać uczucia empatii i życzliwości. Kartki o klasycznym wzorze, w stonowanych kolorach z motywami chrześcijańskimi oraz delikatnymi ilustracjami, mogą być doskonałym wyborem dla osób o tradycyjnym guście. Natomiast dla tych, którzy cenią oryginalność, dostępne są nowoczesne kartki z unikatowymi grafikami, wprowadzające nutę nadziei na lepsze jutro. Bardzo ważna jest również treść kartki. Niektóre z nich zawierają gotowy tekst, który można uzupełnić własnymi słowami pocieszenia. Inne nie posiadają zadruku dając możliwość wyrażenia głębokich i personalnych uczuć w sposób indywidualny.

Zapoznaj się z naszym asortymentem kartek z kondolencjami i wybierz tę, która Twoim zdaniem najlepiej wyrazi wsparcie dla rodziny zmarłego i przyniesie oczekiwane ukojenie.

więcej