Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Kartki imieninowe

Imieniny to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia i złożyć wyjątkowej osobie najszczersze życzenia. Nie zawsze mamy szansę wykonać taki gest osobiście ze względu na dzielącą odległość lub inne okoliczności. W takim wypadku można przesłać życzenia drogą elektroniczną lub smsem. Dobrą propozycją jest też kartka imieninowa, którą wysyłamy pocztą tradycyjną, a która może wprawić obdarowaną osobę w pozytywne zaskoczenie i przynieść jej wiele radości. 

Kartki imieninowe - elegancki sposób na złożenie życzeń

Wysłanie bliskiej osobie kartki imieninowej z życzeniami to wyjątkowy gest, pełen elegancji, szacunku oraz osobistego podejścia do jubilata. W dobie powszechnego korzystania z nowoczesnej technologii wysłanie tradycyjnej kartki imieninowej staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. Poprzez taką formę wysłania życzeń wyrażamy swoją troskę oraz dbałość o dobre samopoczucie drugiej osoby. To unikatowy sposób przekazania swoich myśli podkreślający ważność tego szczególnego wydarzenia, jak i znaczenie drugiej osoby w naszym życiu. Imieninowe kartki stanowią także wartościową pamiątkę, która nawet po wielu latach może być dla osoby obdarowanej źródłem miłych wspomnień.

Wyjątkowe kartki imieninowe

Bogaty wybór kartek imieninowych dostępnych w naszym asortymencie pozwala wybrać wyjątkową kartkę dedykowaną szczególnej osobie. Znajdą się tu kartki odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Popularnym motywem wykorzystywanym do zdobienia kartek imieninowym są kwiaty, słodkości, motyle, sentymentalne ilustracje lub grafiki, które mogą być związane z zainteresowaniami jubilata, np. motoryzacją, muzyką, zwierzętami, czy sportem. Niektóre kartki posiadają w środku już gotowe życzenia, do których można dopisać kilka słów od siebie. Inne natomiast pozostawiają wewnętrzną stronę pustą, dając możliwość swobodnego wyrażenia uczuć i myśli kierowanych w stronę jubilata. 

Podaruj bliskiej osobie przyjemne przeżycie i wyślij jej tradycyjną kartkę imieninową. Taki gest z pewnością sprawi jej mnóstwo radości i ociepli Waszą relację. 


 
więcej