Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki prawnicze

Kodeks cywilny, kodeks pracy, statusy prawne, prawo rzymskie czy leksykon prawa administracyjnego — tego rodzaju pozycje znajdują się w naszej ofercie ebooków i audiobooków dotyczących prawa. Nie brakuje również książek specjalistycznych oraz opiniotwórczych dotyczących procesów legislacyjnych w Polsce i na świecie. 

Ebooki prawo finansowe, cywilne, pracy i administracyjne 

Ebooki o prawie dzielą się na kilka kategorii. Mogą być to kodeksy (np. kodeks cywilny), podstawy postępowania (np. administracyjnego) oraz inne, związane z legislacją czy postępowaniem prawnym lub zbierającym przepisy ebooki. Prawo finansowe, cywilne i administracyjne to dziedziny, które w ogromnym stopniu wpływają na gospodarkę. Książki dotyczące tych gałęzi prawa pomogą zrozumieć system ekonomiczny oraz dowiedzieć się o rozwiązaniach prawnych, przydatnych każdemu przedsiębiorcy. 

Ebooki prawo karne, Unii Europejskiej, międzynarodowe i konstytucyjne 

Poznanie tekstów aktów prawnych obowiązujących w Polsce oraz za granicą pozwalają czytelnikowi posiąść wiedzę ułatwiająca współpracę z zagranicznymi firmami. Pozwalają również zweryfikować własne działania przedsiębiorcze oraz pozyskać wiedzę przysługującą np. konsumentowi w momencie nabywania dóbr materialnych. 

Wiedza z zakresu prawa Unii Europejskiego, prawa polskiego czy międzynarodowego bez wątpienia jest przydatna studentom kierunków prawnych i prawno-biznesowych. Przystępna i poręczna forma sprawia, że książki można zabrać ze sobą wszędzie (ich odtworzenie możliwe jest zarówno na czytnikach e-booków, jak i smartfonach, tabletach i laptopach). Dlatego rekomenduje się studentom naukę poprzez audiobooki i ebooki. Teksty aktów prawnych można wtedy zabrać ze sobą wszędzie. 

W naszej ofercie nie brakuje również pozycji o tematyce prawnej, analizujące tendencje we współczesnych instytucjach państwowych, zbiorów przepisów prawnych dotyczących ochrony własności intelektualnej oraz poradników ułatwiających przyswojenie reguł rządzących obywatelami i instytucjami. Przejrzyj ofertę i znajdź wiedzę, której potrzebujesz. 

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!