Filtruj
Kategorie
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki i Ebooki: Prawo

Kodeks cywilny, kodeks pracy, statusy prawne, prawo rzymskie czy leksykon prawa administracyjnego — tego rodzaju pozycje znajdują się w naszej ofercie ebooków i audiobooków dotyczących prawa. Nie brakuje również książek specjalistycznych oraz opiniotwórczych dotyczących procesów legislacyjnych w Polsce i na świecie. 

Ebooki prawo finansowe, cywilne, pracy i administracyjne 

Ebooki o prawie dzielą się na kilka kategorii. Mogą być to kodeksy (np. kodeks cywilny), podstawy postępowania (np. administracyjnego) oraz inne, związane z legislacją czy postępowaniem prawnym lub zbierającym przepisy ebooki. Prawo finansowe, cywilne i administracyjne to dziedziny, które w ogromnym stopniu wpływają na gospodarkę. Książki dotyczące tych gałęzi prawa pomogą zrozumieć system ekonomiczny oraz dowiedzieć się o rozwiązaniach prawnych, przydatnych każdemu przedsiębiorcy. 

Ebooki prawo karne, Unii Europejskiej, międzynarodowe i konstytucyjne 

Poznanie tekstów aktów prawnych obowiązujących w Polsce oraz za granicą pozwalają czytelnikowi posiąść wiedzę ułatwiająca współpracę z zagranicznymi firmami. Pozwalają również zweryfikować własne działania przedsiębiorcze oraz pozyskać wiedzę przysługującą np. konsumentowi w momencie nabywania dóbr materialnych. 

Wiedza z zakresu prawa Unii Europejskiego, prawa polskiego czy międzynarodowego bez wątpienia jest przydatna studentom kierunków prawnych i prawno-biznesowych. Przystępna i poręczna forma sprawia, że książki można zabrać ze sobą wszędzie (ich odtworzenie możliwe jest zarówno na e-czytnikach, jak i smartfonach, tabletach i laptopach). Dlatego rekomenduje się studentom naukę poprzez audiobooki i ebooki. Teksty aktów prawnych można wtedy zabrać ze sobą wszędzie. 

W naszej ofercie nie brakuje również pozycji o tematyce prawnej, analizujące tendencje we współczesnych instytucjach państwowych, zbiorów przepisów prawnych dotyczących ochrony własności intelektualnej oraz poradników ułatwiających przyswojenie reguł rządzących obywatelami i instytucjami. Przejrzyj ofertę i znajdź wiedzę, której potrzebujesz. 

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.